• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Susret forumaša

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Eto pošto Bobo i Zrine dolaze u subotu u Đakovo...Sinula je idea o susretu forumaša...
Pošto je Đakovo u srcu slavonije :mrgreen: ...A ima nas puno slavonaca na forumu...
Bilo bi zanimljivo kada bi se skupili i organizirali susret,,,da se upoznamo kao ljudi...da vidite tko ima problema sa snašom i tako te stvari ;) ;)

Dakle, dana 19.01(subota :blackeye )
Lokacija: Đakovo, TOM-TOM :D (ziva tamburaska glazba)
Tko može neka dođe... (vrijeme ce se dogovoriti naknadno)

pozz

P.S. tko je voljan doći neka se javi, da znamo otprilike tko će sve dolazit...
 
B

Bobo

Guest
Sad se ja cuo s Markom i rekao mu ovako:

Da ode malo po djakovu i nadje kakav miran restorancic s dobrim jelovnikom i da se mozemo ko ljudi napricati, a ne da se dovikujemo. Drugi stos je taj da je Zrine jos "friski vozac" pa ne smije dugo ostati, a za sat i pol mu se ne isplati dolaziti.

Kad bi eventualni sastanak bio u nekom restoranu, onda bi se moglo pocet oko, recimo, 6-7 i bilo bi vremena da se i najedemo, i napijemo i napricamo ko ljudi, a poslije ko oce ic do grada da se ode u TOM-TOM...

I bilo bi zbilja dobro da oni kojima se ideja svidja da ovdje napisu poneki komentar, jer da se zna da li cemo se "organizirat" il necemo...

Eto, na vama je red da iznesete svoje ideje...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
tx je našao jedan dobar restorančić...najbolji čevapi u gradu :mrgreen:
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
stvarno se ne bi bilo loše naći pa malo prodivaniti uživo.ako se uspijete skupiti ja sam" za" .samo da ne ispadne poslije da sam se bezveze vozao 100 i kusur kilometara.bilo bi bolje na nekom mirnom mjestu da se može pričati.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
jd4755 kaže:
stvarno se ne bi bilo loše naći pa malo prodivaniti uživo.ako se uspijete skupiti ja sam" za" .samo da ne ispadne poslije da sam se bezveze vozao 100 i kusur kilometara.bilo bi bolje na nekom mirnom mjestu da se može pričati.

prebacili smo "susret" u restoran tako da što se toga tiće neće bit problema...
a sada hoće li se skupit ljudi,,nitko ništa nejavlja
 
B

Bobo

Guest
Ja sam svakako za to da se negdje nadjemo...

Vecini forumasa djakovo nije daleko, tako da bi to bio najbolji izbor, a TX je blizu, tako da je to njemu plus ;) A ujedno imamo "svog covjeka" koji pozna grad i sve restorane i restorancice gdje se moze otici i pravo dobro se ispricati ko ljudi...
 
Z

zrine892

Guest
Bobo kaže:
Ja sam svakako za to da se negdje nadjemo...

Vecini forumasa djakovo nije daleko, tako da bi to bio najbolji izbor, a TX je blizu, tako da je to njemu plus ;) A ujedno imamo "svog covjeka" koji pozna grad i sve restorane i restorancice gdje se moze otici i pravo dobro se ispricati ko ljudi...
pošto je on domaćin neka placa cevape... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Dobro mjesto dobro vidiš gdje pripremaju i peku klopu a i ambijent je dobar ugodan
 
B

Bobo

Guest
U svakom slucaju bolji izbor od nekog diska...

A ovako se zaletimo unutra ko ljudi, sjednemi, popricamo u miru, nit se moramo nadvikivati, nit ista. I jos se usput mozemo i lijepo najest...

Kasnije kome se bude dalo, ode u TOM-TOM ili negdje drugdje, i to je to, a ostali kuci...
 
B

Bobo

Guest
E, pa stvarno...

Nista, markan i ja cemo popit i pojest i za vas...
 

Najnoviji postovi

Na vrh