• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svako dobro

K

kaja

Guest
Svako dobro i srdacan pozdrav -Adminu i clanovima.



Nova sama clanica,mozda bolje reci u potraznji sam ,potreban mi je savjt i pomoc ako je moguce.

Oko 40 god..zivim vani na zapadu,( izvinjavam se na ispravnosi pisanja )od prosle godine sam u penziji..

Ovom prilikom obracam se svima koji mi mogu pomoci savjetom da pokusaju..dati odgovor.

Hval vam ljepa!
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodošla:partyman::partyman:
Čini mi se da neki pijevač pijeva pijesmu,,,,s tvojim imenom,,,,samo nikako da mi sine..
i2kr3s.gif
 
K

kaja

Guest
Ljep pozdrav i dobrodošla:partyman::partyman:
Čini mi se da neki pijevač pijeva pijesmu,,,,s tvojim imenom,,,,samo nikako da mi sine..
i2kr3s.gif


Mislis na ovo-Kajo lipa Kajo-

Ima joj jedna,ali sada se ni ja ne mogu sjetiti.
 
B

BAGERISTA

Guest
Mislim da je pijeva,,,,,,,,,,,(plavi orkestar)ako se ne varam,,,,,-:blackeye:shock:
Kaja ove noči,kaja ,nečeš doči......................................;)
 
B

BAGERISTA

Guest
Znao sam da ide tako nešto.....................:lol::lol::partyman:

Ništa misterij otkriven,,,idemo dalje....:p
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Dobro došla...

THOMPSON: Ne daj Bože da sad ode ,kad smo došli do slobode ,lipa Kajo roda moga,ne udaj se za drugoga,hej,lipa Kajo,lipa Kajo ...
 
K

kaja

Guest
Hvala svima ,na srdacnoj dobrodoslici..

Ne snalazim se jos na forumu .
Moram malo pricekati.
Hvala!
 

Najnoviji postovi

Na vrh