• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Svi oni koji zele pomoc oko ,,sipma,, balirke

S

sajovan

Guest
Svi oni koji zele pomoc oko ,,sipma,, balirke
-Samo cetvrtaste bale!
-besplatni saveti nudi profesionalni serviser iz mkd
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
žao mi je prijatelju,ali za njih izgleda nikom ne treba pomoč,kao što sam već rekao one rade bez greške ;)
 
S

sajovan

Guest
mozda neko zaglavi...ja samo dase ponudim mozda nekome mogu nekako pomoci
cudno...!? nitko da nece besplatni savet... pa ljudi placaju za to!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
koliko ja znam,rijetki su oni koji imaju sipmu,članovi na forumu uglavnom imaju njemačke balirke,welger i claas...
 
S

sajovan

Guest
nema veze ;; pomoc za sve sa ''raspe'' vezacem
pa sve imaju ,,slican,, pogon ili princip rada
pa i sipma je kopija dojc fahr balirke ...


mene sto interesuje je koje vezivo upotrebljavate...
kod nas iskljucivo preporucujem Teufelberger austrisko t- 500
a kod vas..?
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
ja ti imam sipmu Z-224,koristim austrijsku špagu,mislim da se tako zove treufelberg tip 400 i radi kao zumasta.ovo ljeto zabunom uzeo tip 750 i ni to joj nije smetalo da super radi
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
ja na welger ap45 koristim isključivo teufelberger i to tip 500...

eto jedno pitanje od mene:koliko je dobro koristiti 750 tip?mislim,jeftiniji je,ali hoće li ga moći vezati normalno kao i 500?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja na ap 41 koristim tauffelberger tip 400 i niti jednu drugu osim te, druge tipove nisam niti isprobavao, malo je to izbirljiva balirkica! :mrgreen:
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Ja slucajno naletio kad se otava balirala na taufelberg tip 750 i stavim ju na welger ap42 i slabo se pokazala, svaka 5 bala se na zaveze, i kad tovarim na prikolicu znala je dosta pucati!
Inace koristim ovu, ta jedina ima kod mene.
Obrisan neispravan link.
By laki91
 
S

sajovan

Guest
eto i prvog saveta :
-uvek kad koristite tanje vezivo obavezno olabavite zategac veziva..da ,,lakse,, izlazi iz sanduka
.. i nece biti problema

-ovo vazi za kvalitetno vezivo na pr. Teufelberger t 750

BOKI 91! CIJE PROIZVODNJE JE VEZIVO STO JE NA SLICI?
 

ZiRi

Član
Tu od
17 Kol 2008
Poruka
79
Ova na slici je neka njemacka, ne znam tacno proizvodjaca, a za taufelberg tip 750, Meni se nije pokazala dobro i vise ju ne planiram koristit, osim puke potrebe.
 
A

agroslavonac

Guest
sajovan kaže:
eto i prvog saveta :
-uvek kad koristite tanje vezivo obavezno olabavite zategac veziva..da ,,lakse,, izlazi iz sanduka
.. i nece biti problema

-ovo vazi za kvalitetno vezivo na pr. Teufelberger t 750

BOKI 91! CIJE PROIZVODNJE JE VEZIVO STO JE NA SLICI?
valjda suprotno
 
P

pro553

Guest
pozdrav svima treba mi pomoc oko balirke sipma, kupili smo novu komadnu kutiju i problem je u tome sto nece da pokrene motanje mreze kad pritisnem dugme, kad je tek uljucim na njoj sijaju sve lampice jel treba sve da sijaju i sta trebam uradit da mi pokrene valjak za mrezu?
 

New

Novi član
Tu od
12 Svi 2020
Poruka
3
Svi oni koji zele pomoc oko ,,sipma,, balirke
-Samo cetvrtaste bale!
-besplatni saveti nudi profesionalni serviser iz mkd
Pozdrav imam problem sa z-224 ostale su igle gore i nikid više zamajac nemogu okrenit rucno kao da je zaglavilo negdi
 

Prilozi

  • IMG_20200512_193740.jpg
    IMG_20200512_193740.jpg
    44 KB · Pregleda: 7
  • IMG_20200512_193744.jpg
    IMG_20200512_193744.jpg
    43.1 KB · Pregleda: 7
  • IMG_20200512_193727.jpg
    IMG_20200512_193727.jpg
    48 KB · Pregleda: 7

Najnoviji postovi

Na vrh