• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tamna folija na traktorskim staklima

ikubba

Novi član
Tu od
24 Tra 2008
Poruka
8
Čisto me zanima dali je to netko stavio, dali na sva stakla ili samo bočna i zadnje, kakva je vidljivost po mraku, što je sa registracijom,pa ako netko ima sličnih iskustava nek se javi
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Čisto me zanima dali je to netko stavio, dali na sva stakla ili samo bočna i zadnje, kakva je vidljivost po mraku, što je sa registracijom,pa ako netko ima sličnih iskustava nek se javi

pogledaj prvog zatmanjena su stakla do kraja,moje je mišljenje da te tolko po ljetu ne "prži" u kabini,dok sam pripremal bilo je vruče vani i klima dela u traktoru ali peče za neizdržat...:roll::roll:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ivhj79_zOmk[/YT]
 

ikubba

Novi član
Tu od
24 Tra 2008
Poruka
8
pogledaj prvog zatmanjena su stakla do kraja,moje je mišljenje da te tolko po ljetu ne "prži" u kabini,dok sam pripremal bilo je vruče vani i klima dela u traktoru ali peče za neizdržat...:roll::roll:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ivhj79_zOmk[/YT]

Ja sam uzeo novi traktor i razmišljam da stavim isto tako ful crna, al se bojim da po mraku neču ništa vidjeti
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
500
po noci nebute nis vidli van :)

ak stavljate, Lumar su dobre.
Ja imam na cijelom autu :)

po ljetu kad su prozori zatvoreni za pol se manje ugrije, a k tome kaki sami velite, ne przi nis....

al vidljivost po noći...koma!
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
:finga::finga::finga:
ja sam sebi ljepio folije na kombajne i Torpeda gore na šajbu da nejde mi sunce a ostala stakla nisam ni pokušavo radit jer nema ni potrebe
najbolje bi ti preporučio ak ljepiš na sva stakla da uzmeš bočne i zadnje 95% tamno a prednja manje od 50%, jer kao što je kolega reko u postu gore nebuš niš vidio van po noći :D
i uzmi malo kvalitetnije folije kao 3M ili lumar jesu skuplje ali se ne odljepljuju i ne ljušte se kao ove kikiriki kvalitete
i to te bude dobro koštalo ak bude neki dobar majstor radio 300% :weedman::weedman:
a što se tiče registracije to nebi trebo imat problema ipak je to traktor
 

Najnoviji postovi

Na vrh