• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tanjurača

IvanX

Novi član
Tu od
27 Pro 2020
Poruka
25
Zna netko gdje se mogu naći dijelovi za tanjurače kozarska dubica 24 diska, dali možda pašu ležajevi sa oltovih?
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Traktor od 62 konja i prednjom vucom jel moze vozit v tanjirace 2.4 zahvat 22 tanjira 550 kg teske nosene,nemam nekog puno posla s njima ali nekad mi zatrebaju ,ne radim neke povrisne velike
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Imam i ja ursusa c360,a imam i dajca 62 konja 3 klipa ,znaci treba da mogu vuci
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,417
Ja sa zetorom 63ks vučem 24 diska ferocoop mislim da je oko 600kg i diskovi 480mm
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,366
Sory,moja greška. Ali stvarno prvi put vidim neparni broj diskova. I sve na jednoj osovini. Mislim na te male nošene. Kak ih onda zakositi🤔
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Poljska,sta znam ne radim s njima puno nekad mi zatrebaju ,valjda budu uredu kaze da je dosta ih prodao do sad ,10 godina garancija na tanjire ,osovina je na 3 nosaca sa duplim lezajevima ,valjda budem ih mogao nosit
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zakreče se baterija ..svaka pojedinačno ..na kontra strani
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh