• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tanjuranje

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
malo slikica

Slika116.jpg

Slika115.jpg


Slika117.jpg
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
A šta TX radi? :mrgreen:
Malo je izdaleka slikano pa se ne vidi.

Dal JD ima klimu?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
DF&Torpedo kaže:
A šta TX radi? :mrgreen:
Malo je izdaleka slikano pa se ne vidi.

Dal JD ima klimu?

tx se vozika sa tanjuračom :mrgreen:

ima,ima jd klimu
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
zasto na tanjurace na stavljate iza jedan valjak da bi poravnao lijepo zemlju??????inače tanjurača je pravi stroj samo treba imati iza valjak i raukombi se moze sakriti :D :!:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
marko hurlimann xa86 kaže:
zasto na tanjurace na stavljate iza jedan valjak da bi poravnao lijepo zemlju??????inače tanjurača je pravi stroj samo treba imati iza valjak i raukombi se moze sakriti :D :!:

svejedno cu ic sa sjetvospremačem, lakse mi je i bolje nego se zahe sa valjkom ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
a ako stavis valjak ne moras ici s sjetvospremačem i ljepše tanjurača napravi od sjetvospremača..sparas gorivo :D :)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
marko hurlimann xa86 kaže:
a ako stavis valjak ne moras ici s sjetvospremačem i ljepše tanjurača napravi od sjetvospremača..sparas gorivo :D :)

nebi se slozio sa tobom, lakse je za vuc sjetovspemać brže, veći učinak nego tanjurača i puno bolje pripremi, :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
ja pak bi rekao da tanjurača bolje pripremi..ima jedan kod mene na tanjurači valjak i napravi bolje od mene a idem z sjetvospremačem.. :D 8)
 
M

mladen

Guest
jel to ima nekog brda il se meni cini tanjira se izgleda samo tak
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
mladen kaže:
jel to ima nekog brda il se meni cini tanjira se izgleda samo tak

uh,,ima tu lijepoga brda,samo na drugom kraju ..ovo je blago brdašce.
tanjura se tako tako,,ova tabla je tek nekidan preorana
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Super se tanjura vidim, 8) 8) , to je zato kad je orano s Torpedom. ;) ;) :lol: :lol:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
DF&Torpedo kaže:
Super se tanjura vidim, 8) 8) , to je zato kad je orano s Torpedom. ;) ;) :lol: :lol:

hehe...da :lol: ;)

Slika136.jpg
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
E Bobo šta ti nisi sjeo na tanjuraču pa bi to bilo kao poorano. Šalio sam se, bez uvrede!!
Ja sa svojim 355 vučem 24 diska, fino to moj Ursus vuče, a dosta puta kad tanjuram volim stavit utege na nju, to bude neka stara poteznicu od nekog traktora i još nešta, i bude to dosta teže, čak se nekad malo i Ursus propne, ali nemam utege prednje na njemu.
 
A

Alen

Guest
Ma sjednemo bobo i ja na tanjurače i kartamo, nemreš nač veče težine....
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Alen kaže:
Ma sjednemo bobo i ja na tanjurače i kartamo, nemreš nač veče težine....

pa koji bi to onda traktor moro vuč????
heheheh...jel bi mogo njegov 542???
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I ja sam malo tanjurao strnak, naravno bilo je i malo blata!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aNaNa041.jpg


aNaNa043.jpg


aNaNa048.jpg


aNaNa054.jpg


aNaNa056.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
pa zašto šanana zašto u to blato :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
vidim IMT je zadovoljno šlajsao ;) ;) ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh