• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tecaj za herbicide i sl.

Lavander

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
32
ah...ipak onda da printam skriptu...mislila sam izbjeći i to:(wasntme):
idem u 30km udaljeno mjesto, ne znam nikoga ,ne idem na predavanja... bacit ću se u trošak i isprintati skriptu
 

mali.alen

Član
Tu od
13 Kol 2012
Poruka
452
Pitanja su stvarno za djecu tak da se ne morate bojat.

Ja sam polagao u veljači pa još karticu nisam dobio. Kak je kod vas ostalih koji ste polagali? Jesu stigle kartice?
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
ah...ipak onda da printam skriptu...mislila sam izbjeći i to:(wasntme):
idem u 30km udaljeno mjesto, ne znam nikoga ,ne idem na predavanja... bacit ću se u trošak i isprintati skriptu
Netreba ti nikakva skripta, dovoljno je da je pročitaš na netu. Skripte su dobivali oni koji su išli na predavanja i platili punu cijenu, mi koji nismo išli na predavanja, već samo na ispit, ispitivaći su bili ozbiljni i nisu mrdnuli sa svog stola...tj. nije bilo pomoći s njihove strane, već samo prepisivanja, jedan od drugog..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja sam u travnju polozio isto nisam dobio iskaznicu pitanja stvarno za malu dijecu a prepisivanje kao da nema predavaca u prostoriji bitno da se plati!!
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Zato nam i je tak u drzavi, nisi prava 'Rvatina ako ne za*ebes sustav... cinjenica je da je sav taj cirkus oko osposobljavanja poljoprivrednika za sigurno rukovanje pesticidima komedija teska, odpocetka je slozeno da je bitno platiti, onda ces i poloziti. Vjerojatno neki visokopozicionirani cinovnik u ministarstvu ima privatnu skolu, pa zasto ne zaradit pokoju kunu.
I sam sam na ispitu pomagao ljudima oko sebe, sve mahom stariji ljudi, iz sela, koje znam 20 i nesto godina, pa ajde, da ne budem dubre, rijesil im pol ispita, u 10 min u 4 razlicite grupe, a bio 3 dana na predavanjima i jedanput procitao tih 40 str skripte. I covjek nauci puno, pogotovo na predavanju koje nam drzao covjek s 40 godisnjim iskustvom u stranim kompanijama za proizvodnju pesticida. Ali, ljudi tamo dosli samo da odsjede sto moraju, prepisu sto mogu i dobe papir... a na izlazu is sale poslije ispita cujes pitanja tipa: *ebate *og, kaj je to radna zabrana, odkud su to pitanje spuknuli?!

Ispricavam se na duzem postu i subjektivnom iznosenju vlastitih stavova, ali, da sam ja ministar poljoprivrede, taj ispit bi se polagal svake godine, za simbolicnu naknadu da se plati ispitivac, i da dobis stambilj u knjizicu da znas rukovati s zastitnim sredstvima. Nesto tipa tehnicki za auto, samo za punu manju cijenu.
 

Lavander

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
32
Čovjek iz poljoapoteke iz okolice Zg mi je rekao da nitko još nije dobio ni kartice ni uređaj kroz koji bi se trebale provlačiti kartice i da ne zna kak i kad se to bude uredilo...
meni je bio bed platiti ta predavanja jer ne prihodujem gotovo ništa od tog svog plastenika, a trebam ipak tu karticu... idem u petak u Sv.I.Zelinu, hvala svima na odgovorima :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
ah...ipak onda da printam skriptu...mislila sam izbjeći i to:(wasntme):
idem u 30km udaljeno mjesto, ne znam nikoga ,ne idem na predavanja... bacit ću se u trošak i isprintati skriptu

Ostavi se ćoravog posla i bespotrebnog troška. Prepisati ćeš odgovore od susjeda, ili će ti ispitivač reći što nećeš znati.
A skriptu nikada više nećeš pogledati.
 

Lavander

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
32
:(happy)::(party)::(party)::(party): bolje da ne palim ražanj dok je zec još u šumi...odustala sam od učenja ...e sad bum javila u petak jesam prošla ili ne...bar ste me uvjerili da se ne živciram oko toga , pa sad šta bude ..
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,356
I mi svi dobili rješenja, niko karticu nije dobio, također isto i za rukovanje traktorom.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Za špric sam išel u prvom mjesecu još nisem dobil karticu samo uvjerenje , za pilu i traktor sam dobil karticu i uvjerenje .
 

Vuga

Član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
130
Kak dugo ste čekali uvjerenje? Ja sam položio u 9. mj i još ništa nisam dobil.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Ja u drugom ili trećem mjesecu,još nisam dobio ništa,osim potvrde da sam platio...
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,660
Gogiććć... malo čudno, da nisi moždal opal? Ja sam dobil Potvrdu o položenom ispitu za MODUL, (Osnovna izobrazba za profesionalne korisnike) izdanu u Ivancu 2.4.2015 s potpisom odgovorne osobe Hrvoje Horvat i na dnu potvrde je velikim slovima utisnut serijski broj. Pitaj doma možda je neko zametnul, to ti je na običnom A4 papiru, s pečatom Savjetodavna služba Zagreb. A na ispitu sam bil u Ludbregu u vatrogasnom domu, bez predavanja.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Eh,da,na to uvjerenje sam zaboravio,mislim da to i račun nisu stigli zajedno,tako nekako. Ipak je to bilo prije ohoho vremena,nažalost. Onog glavnog,a to je kartica,još uvijek nema,ni tri pajdaša iz sela nisu ju dobila.
Pasti sam mogel jedino da me namjerno sruše,radi statistike,da ne bi ipak bilo čudno kako je od cca 250 ispitanika u Sv. Petru, svih 100% prešlo... :biggrin:
 

N6ia6

Član
Tu od
25 Lip 2015
Poruka
140
Mozda sa malim zakasnjenjem ali siguran sam da ce nekome dobro doci

Skripta

Sigurno rukovanje i primjena sredstava za zastitu bilja

Kod:
https://mega.nz/#!SB4x3BwK!madChpyo7TPuT4AUjVoQRy5wvMUFvCNpuMbb8hLwDC8
 

radul

Član
Tu od
28 Svi 2013
Poruka
788
Ja polozio a da nisam ni isao na polaganje.... samo lova i potrebni dokumenti i to je to :icon_hang::icon_pidu:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Neki dan sam čuo na radiju da tek traže firmu koja će štampati iskaznice,tako da čemo se još načekati. A u apotekama se sredstva mogu kupiti uz papirnato uvjerenje.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Imam uvjerenje samo da sam platio, došlo poštom i ništa više nisam dobio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh