• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tecaj za herbicide i sl.

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Preko grane još jeftinije i netreba papira osim kao sredstvo za plačanje .(naravno ako nisi u sustavu pa trebaš R-1 ).
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,765
A što je sa nama hobby poljoprivednicima za koje su rekli da ne trebamo polagati tečaj,kako ćemo mi moći kupovati? :icon_scratch:
 

sanjin

Član
Tu od
22 Stu 2013
Poruka
610
A što je sa nama hobby poljoprivednicima za koje su rekli da ne trebamo polagati tečaj,kako ćemo mi moći kupovati? :icon_scratch:
Nikako,kod nas samo sa papirom.Uzimao neki total,jadnih 45 kuna,na neki list pišu podatke.Tko nema papir,može kupiti neka sredstva više na eko bazi.I u Sloveniji je bilo tako na početku,posle su zaboravili na te papire(bar u nekim dućanima)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Baš sam to htel napisati, iz SLO si dovezeš kaj hoćeš, nitko ne pita za papire, puno mojih kolega je več bilo gore :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
A što je sa nama hobby poljoprivednicima za koje su rekli da ne trebamo polagati tečaj,kako ćemo mi moći kupovati? :icon_scratch:

Moći ćeš kupiti "svetu vodicu".
A bolje ti je onda otići u crkvu i tam si zagrabiti jer ćeš u dučanu debelo platiti, a efekat bude isti.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,697
alo, pa sveta vodica ako uzimaš iz crkve nije besplatna...može koštati od 1 do beskonačno...:(devil):
 

poljar3895

Novi član
Tu od
8 Pro 2015
Poruka
1
pozdrav svima ja sam nov ovdje i imam pitanje. sto je sa onim dozvolama za kupovinu pesticida koje se trebaju dobit nakon polozenog ispita? ja su jos nisam dobio a rekli su da cu ju do dvanajstog mjeseca dobit
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,643
Bit će sex-a ak nebudu dali otrove....majku im!

E još če te trgovci vleč za rukav da kupiš kod njegahttp://www.poljoprivredni-forum.com/images/icons/icon6.gif
 
E

el pibe

Guest
Samo se nadam da nebu trebala dozvola za kupovanje i konzumiranje Pelinkovca.Ak bude kakvi tečaj idem obavezno na "usavršavanje":icon_jook:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I tebi je dober Pelinkovac...i meni je, to je zapravo jedina žestca koju ja konzumiram :)

Ubiti, to je meni lijek za želučane tegobe :D:
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Otrovali se bute s tim... mislim s pelinkovcom :s:

A na tečaj za pesticide nisam išel, pa me zanima da li bum mogel kupiti sredstva na bazi bakra i sumpora, bordošku juhu, crveno ulje, cuperblau i te stvari?
 
E

el pibe

Guest
ŠANANA Pelinkovac ili rakija to ja konzumiram.Dobro je popiti prije ili poslije špricanja malo neutralizira pesticide:(y):

StricVujc ne pretjeravamo mi.To da popijemo dve flaše na dan onda bi se već i dalo otrovati:icon_thumright:.Za ovo ti ne znam ak se bu dalo kupovati.Ja sam obavio tečaj negdi u četvrtom mjesecu zato kaj su trubili da se od jedanaestog mjeseca bez kartice nebu moglo kupovati bez papira.Najviše sam išao zbog vinograda.Koliko vidim jedanaesti mjesec je prešel kartice nisam dobil a i dalje se more kupovati.Sad do kad bu tak ne znam,bitno da su novce pobrali to je bila poanta svega kak to meni izgleda.Vjerojatno nisu obišli čitavu Hrvatsku pa valjda još nemre stupiti novi zakon.Do onda valjda nitko nebu niš pital i moglo se bu i dalje kupovati ovak "na divlje".Nek me netko ispravi ak je možda u kojoj regiji drukčije.Za sad se kod mene more kupovati bez problema.
 

adan

Član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
410
Kod mene (zagrebačka županija-sjeverni dio) nema kupovanja. Susjeda htjela kupiti Cuprablau - jok. Meni crveni pauk napao limun u tegli i kak sam u ekološkoj, nemam doma ništa. Znam da mi za pauka treba Vertimec, ali to je skupo, jeftinije mi kupiti novu biljku limuna, pa mislim uzet Actaru - ono mini pakiranje pa kaj bude. Aa, nema bez dokaza da si završio tečaj.
No, kak kod nas svaka nova metla dobro mete, ubrzo bu sve po starom nažalost.
 

matijavz

Član
Tu od
13 Pro 2015
Poruka
233
Da li je netko u posljednje vrijeme kupovao herbicide u sloveniji bez potvrde o završenom tečaju?? odnosno traže li slovenci potvrde??
 

Vuga

Član
Tu od
7 Ruj 2014
Poruka
130
A ja sam završio tečaj ali nisam još dobio nikakvu potvrdu a kamoli karticu. Znači, platio sam tečaj, položio, a ne mogu kupiti.... :(envy):
 

Najnoviji postovi

Na vrh