• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tecaj za herbicide i sl.

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
5godina ne 4 i nije ponovo nego 4 sata dopune znanja i promjena i naravno jeftinije.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Čisti kapitalizam,ima na jednoj grupi na FB,na Bayerovom predavanju predstavnik Bayera izjavio da Švabe izbacuju polako iskaznicu a kod nas je problem što je izgleda netko zamračio onih 50 kuna troška izrade iskaznice,čist ne vjerujem da se poljoapoteke budu odrekle prodaje zaštitnih sredstava,velika se tu hrpa deviza vrti
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Ma koje ponovno polaganje, kak se meni čini nebude nikaj s toga :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da.
Ajkula navodno inspekcije kod nas budu 2godine harale, jako kontrolirale prodavače,a kazne su jako velike da se zezaju sa prodajom otrova ljudima bez iskaznice i unosa broja u komp.

Samo nije mi jasno zašto nema odlagališta opasnih tvari i otrovanih plastika na više mjesta nego samo ciak.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

vargas

Aktivni član
Tu od
15 Kol 2012
Poruka
514
To ti se zove monopol. Znači bolje da novac legalno pokupi "pošteni" brat Petar Pripuz, koji je suvlasnik Ciaka, a ne Zoran, koji je potvrđeni kriminalac.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Tako je to kod nas,kriminalci imaju svoju državu ,sicilijska mafija su nevina dječica za nas.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Sutra u 18 sati idem na Bayerovu prezentaciju budem pital za iskaznice .
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ne znam kako je od početka ove godine, ali ja sam prošle još uvijek bez problema i bez kartice u Sloveniji i u Mađarskoj kupovala i herbicide i insekticide , a koliko sam vidjela - a jesam - i njihovi državljani isto tako. Niti je tko pitao imam li, niti tražio je tražio na uvid.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Samo nije mi jasno zašto nema odlagališta opasnih tvari i otrovanih plastika na više mjesta nego samo ciak.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk

Ambalažu si dužan čuvati,a kod nas jednom godišnje se organizira predaja,i dobije se potvrda koju treba predati kad se prave zahtjevi za poticaje...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tako je bilježi se sve kaj si kupio i toliko toga moraš zbrinut,kod nas u ciak,drugdje ne za sad.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene je Teksas po tom pitanju zbrinjavanje neznam da ima a niko ne pita kud si s ambalazom mada ja cuvam pa tek kasnije bacim u kontejner mene vise brine kad ce bit bar neki papir ili iskaznica za ono kaj sam polozio prije skoro godinu dana!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
zašto vas muči ambalaža ?
ako nije za recikliranje isti penis gdje stajala ..doma , u grmlju , ispod mosta , ili da pluta s ostalim otpadom nasred atlanskog oceana
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,554
Gogo kome predajes tu potvrdu? Stavis u kovertu ako saljes postom? Kod mene to nitko ne trazi. Cuva se zbog inspekcije.
Oficir kako mislis biljezi se sta si kupio? Ko biljezi? Mjere tezinu prazne boce pa zapisuju? Kako kad predajes? Broje boce ili sta? Sta ako uzimas u kartonskim kutijama pa njih bacis pa se ne slaze kilaza...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Rekli su da bez tog papira se ne može ostvariti pravo na poticaj,jesenas je tek drugi put bilo to skupljanje,i drugi put sam dobio papir,na licu mjesta ide u 5-6 primjeraka,pa valjda svi dobe kopiju,agencija,ministarstvo,ovi što zbrinjavaju ambalažu...
Zasad ga nitko nije tražio,a ja nisam podnosio zahtjev za poticaje,pa ne znam dal su taj papir tražili,moram pitati starog.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Netreba to uopče kod prijave poticaja, ja prijavljujem osobno zadnjih 5-6 godina pa nikad to nisam priložio, a predaja ambalaže je kod nas aktualna zadnje 3-4 godine, potvrde imam sve doma u slučaju da netko zatraži na uvid.

A i to je glupost oko te predaje ambalaže, napišeš koliko imaš kg što u večini slučaja nije točno, a i manje je bitno dal imaš 3 ili 4 ili 5 kg praznih plastičnih boca, napišeš tam koliko ti izvažu i ovaj ovjeri i potpiše i čao đaci.
Znali su prvih godina ljudi onako od oka napisati kilažu, boce baciti na hrpu gde su se skupljale i to je bio to, tak da to nitko nemože kontrolirati.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Kod mog šogora su tražili metalni ormar za otrove i zadnje tri godine potvde o zbrinjavanju ambalaže ormar nije imal ali je dal napraviti inače 5 godina nema poticaja tako mu rekla kontrolorka (pet dana dobil rok za nabavku ormara).
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Kod mog šogora su tražili metalni ormar za otrove i zadnje tri godine potvde o zbrinjavanju ambalaže ormar nije imal ali je dal napraviti inače 5 godina nema poticaja tako mu rekla kontrolorka (pet dana dobil rok za nabavku ormara).

Ormar imam...nego jel su ga i tražili evidenciju i račune u nazad par godina?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Račune ne jer je u sustavu pa se vide , nego evidenciju krava (moraš imati prijavljene) obišli svu zemlju pregledali dali ima sve strojeve koje je kupil unazad pet godina uglavnom trajalo dva dana .
 

Najnoviji postovi

Na vrh