• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tecaj za herbicide i sl.

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,647
eto, ja jučer kupio previcur BEZ ičega...samo perje pokažeš i eto ga...:icon_weed:
...točno sam tak i predvidil da budem kupoval...:p:
a 400 kuna je solidna količina pive...:icon_pidu:
 

Mario1993

Aktivni član
Tu od
24 Velj 2015
Poruka
249
Ovo za 100 kuna je bilo jedno vrijeme, ali sada i to ukinuli i mora se po starom ići. Bar je tako u mom kraju.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
I u Zg-u je tak. Ja sam ulovio zadnji vagon u tom vlaku i riješil to jeftino ( !? ). Rođak je išao prije dva tjedna i fajrunt. Svi na dvodnevni tečaj po 370 kn.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ja sam jednom imao iskaznicu oslobođenja participacije , pisalo je na njoj trajno ,hahahahaahhahahhahahahahhahah
 

nenno77

Novi član
Tu od
26 Ruj 2014
Poruka
19
Polagao 01.03.2016,platio 80 kn,ali nema više tako jeftino,sad opet po 370 kn,ma to nitko nije trebao polagati,samo kaj se nemreš dogovorit sa ljudima,čim neku glupost spomenu da treba neka iskaznica za nešto narod mam srlja to polagat,ja sam među zadnjima polagal iz svojeg kraja,svi su to već položili od davno prije mene i to po 370kn,e sad da ja nem jedini glupan pa sam i ja išao polagat,al bi videl da se niko nije odazval u HR na polaganje kaj bi se onda desilo
 

agro

Član
Tu od
5 Pro 2015
Poruka
89
ja sam jednom imao iskaznicu oslobođenja participacije , pisalo je na njoj trajno ,hahahahaahhahahhahahahahhahah

imao sam i ja jednom, tj jos imam iskaznicu na kojoj pise trajno
 

Prilozi

  • Clipboard01.jpg
    Clipboard01.jpg
    68.3 KB · Pregleda: 118

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Zaboravio sam javiti da mi je 25.03. stigla potvrda da sam položio tečaj ali još do sad nisam dobio iskaznicu. :(
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
Polagao 01.03.2016,platio 80 kn,ali nema više tako jeftino,sad opet po 370 kn,ma to nitko nije trebao polagati,samo kaj se nemreš dogovorit sa ljudima,čim neku glupost spomenu da treba neka iskaznica za nešto narod mam srlja to polagat,ja sam među zadnjima polagal iz svojeg kraja,svi su to već položili od davno prije mene i to po 370kn,e sad da ja nem jedini glupan pa sam i ja išao polagat,al bi videl da se niko nije odazval u HR na polaganje kaj bi se onda desilo

nenno77 rekla mi ženska koja je držala predavanja tu na našem području a inaće radi u poljoprivrednoj ljekarni da ti koji su polagali po 80 kn neće moći dobiti karticu...imaju potvrdu ali krtice neće moći dobiti...sad neznam dal je to istina ili nije...
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Bolje meni i to nego tražiti nekoga da mi kupi ili švercati preko granice ili se nadati da to sve neće zaživjeti pa će se kupovati kao i prije bez tečaja i kojekakvih kartica.
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
Pa ako imaju potvrdu opet mogu kupovati tako da im kartica i ne treba.

A bila je rijec kad posalju kartice sve da potvrde nebudu vrijedile...jer na kartici je onaj identifikacijski broj razlicit od onog na potvrdi...ma jedu govna samo da novce poberu
 

gradskikauboj

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2010
Poruka
166
Nama su rekli budete dobili i potvrdu i račun i iskaznicu sve odjedamput za tjedan dana, dobio sam samo potvrdu.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Vidim da se ovdje u temi spominju i slični tečajevi, pa evo mene zanima jel netko od vas ide na osposobljavanje za 'Traktor i traktorske priključke'?

Kod nas sad kreće predavanje... Ubiti što je zanimljivo ukoliko te inspekcija "uhvati" da to nemaš, samo uđe u zapisnik da nemaš, nema kazne, samo ti skidaju 15 - 20% sa poticaja. Takav je barem slučaj bio kod par njih kod kojih je banila inspekcija...

Jel ima netko kakvih informacija o takvoj praksi?

Mislim meni je sasvim svejedno jer ja idem, ali bi bilo dobro kad bi se znalo šta i kako da ljudi ne nahebu bezveze.

BTW: Još sam čuo vijest da od nagodinu inspekcija kreće sa akcijom tj. idu kod svih što su u sustavu PDV-a.

Jave se dan ranije da se pripremiš i ide od papira, certifikata za prskalice, ambalažu zaštite i gdje se drži zaštita, gleda jel imaš to za traktor itd...
 
Na vrh