• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Jel zna netko gdje bi mogao skinut u PDF obliku katalog rezervnih dijelova za zetora 9540?
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Hvala na trudu,ali ne link ne radi,greška na stranici.

probao sam tražit preko google-a ,ali gdje god sam našao,traže lovu za to :(

edit,mislim da je problem zato sto je link u url zagradama,probaj ga stisnut ovako cijelog,da ga ja copy-paste-am.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
valja
hvala majstore,vrijedi piće!

pazi ovo,dođem u trgovinu kupit dio,nakon pola sata objašnjavanja što mi treba,on ne kuži,reko daj katalog da ti prstom pokažem,kaže nema, i zove u zagreb da mu faksiraju tu stranicu iz kataloga,kako je tamo uvijek gužva,nitko se ne javlja,bla bla,reko jebi se ti,prije cu sam naci. :madmana:
 
Z

zlate

Guest
zdravo.
potrepmna mi pomos, imam traktor mc cormick internacional 353, potrebna mi e sema za
elektricna instalacija
 

dami

Član
Tu od
13 Lis 2012
Poruka
68
tehnička dokumentacija

molio bih vas ako netko zna gdje i kako naći radionički priručnik za MF 1014 i univetzal prednja vuča
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
El je moguće nabaviti radionička uputstva ili nešto slično za Lamborghini Racing ili za Same Titan.!?
 
F

farmer todor

Guest
pozz svima trebalo bi mi radioničko uputstvo imt 560-567 pošto sam našao ali nemogu da ga skinem jer navodno ne postoji taj fajl pa ako neko može opet postaviti bio bih mu zahvalan
 

dami

Član
Tu od
13 Lis 2012
Poruka
68
probaj otići na svedski forum i skini sebi jasam juće sebi skino za mf 595

molim te ko bi mi pojasnio kako doći na švedski sajt i koji forum.Ja ti i nisam baš najstručniji s kompom
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
dali neko ima kakav prirucnik za roto kosu deutz fahr km22 ili barem sliku kako se slaze po dijelovima!
 

Najnoviji postovi

Na vrh