• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

M

milan74

Guest
ja imam radionicko uputstvo za zetor 82-162 45 na englaskom i uputstvo za rukovanje ursus 912 -1614 ako sta treba javite se
 

zilee

Član
Tu od
27 Stu 2011
Poruka
36
Pozdrav,
imam katalog od pumpe COMET P48,ako netko treba pošaljem na mail neće mi učita pdf
 

zombie666

Član
Tu od
3 Lis 2009
Poruka
246
MOja kolekcija literature za razne mašine, na prvom linku ima 500 knjiga

Sredjena literatura-Mašine (Folder Link)
https://mega.co.nz/#F!4otBSQ7L!Jk_8OQvsOaAiSfMgCn6Hsg


na drugom ima još 130 trenuto, posle vikenda uploadujem knjige do rednog broja 727 a posle toga idem u lov, planiram da dodjem do 1000 u nastupajućoj sedmici.

Sredjena literatura 2 (Folder Link)
https://mega.co.nz/#F!RxUGSZKJ!aZXBmTudd5scnj_gMNKKTQ


Apsolutno je zabranjeno postavljanje ovih linkova na bilo koji strani forum.

Literaturu smiju koristiti samo članovi domaćih foruma. Ukoliko postavljate negdje (na domaće forume) linkove iz ove kolekcije, obavezno navedite odakle potiču. Svaki link koji to ne bude imao bit će blokiran.
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Trebao bi radionička i ostala uputstva za Same Titan ili Lamborghini Racing, zahvaljujem unaprijed ako tko ima..
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
MOja kolekcija literature za razne mašine, na prvom linku ima 500 knjiga

Sredjena literatura-Mašine (Folder Link)
https://mega.co.nz/#F!4otBSQ7L!Jk_8OQvsOaAiSfMgCn6Hsg


na drugom ima još 130 trenuto, posle vikenda uploadujem knjige do rednog broja 727 a posle toga idem u lov, planiram da dodjem do 1000 u nastupajućoj sedmici.

Sredjena literatura 2 (Folder Link)
https://mega.co.nz/#F!RxUGSZKJ!aZXBmTudd5scnj_gMNKKTQ


Apsolutno je zabranjeno postavljanje ovih linkova na bilo koji strani forum.

Literaturu smiju koristiti samo članovi domaćih foruma. Ukoliko postavljate negdje (na domaće forume) linkove iz ove kolekcije, obavezno navedite odakle potiču. Svaki link koji to ne bude imao bit će blokiran.


Ne znam kako drugi :icon_wink: ali ja ne mogu otvoriti ni jedan link :icon_neutral: može li neka pomoč ili savjet , da vidimo što ima :(yawn):
 

dami

Član
Tu od
13 Lis 2012
Poruka
68
Ne znam kako drugi :icon_wink: ali ja ne mogu otvoriti ni jedan link :icon_neutral: može li neka pomoč ili savjet , da vidimo što ima :(yawn):

ni ja ne mogu otvorit molio bih nekoga koji zna da mi pojasni:(sweat):
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ni ja ne mogu otvorit molio bih nekoga koji zna da mi pojasni:(sweat):

Lakše mi da nisam jedini :) onda nije sve u mom neznanju :icon_redface:
 

dami

Član
Tu od
13 Lis 2012
Poruka
68
Lakše mi da nisam jedini :) onda nije sve u mom neznanju :icon_redface:

ma nsam ni ja baš u tome najvještiji ali pitao sam djecu koji također nisu uspjeli.Po meni to je vrlo korisna i vrlo korisna stvar za jednog mehaničara.Volio bih to skinut kad bih mogao ili znao:(sweat)::icon_pray::icon_pray::icon_pray:
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
ma nsam ni ja baš u tome najvještiji ali pitao sam djecu koji također nisu uspjeli.Po meni to je vrlo korisna i vrlo korisna stvar za jednog mehaničara.Volio bih to skinut kad bih mogao ili znao:(sweat)::icon_pray::icon_pray::icon_pray:

Ni meni ne ide. Šmrc. Može pomoć?
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Ja sam neki dan uredno skidao, izgleda da je MEGA nesto blokirala, zapamtite ipak je MEGA u beti tako da moguce su komplikacije. Vjerojatno imaju nekih problema. Treba vidjeti sutra ili koji dan hoce se popraviti ili da onaj tko ih je stavio ponovo stavi na neki drugi host. Recimo rapidshare
 

dami

Član
Tu od
13 Lis 2012
Poruka
68
Ja sam neki dan uredno skidao, izgleda da je MEGA nesto blokirala, zapamtite ipak je MEGA u beti tako da moguce su komplikacije. Vjerojatno imaju nekih problema. Treba vidjeti sutra ili koji dan hoce se popraviti ili da onaj tko ih je stavio ponovo stavi na neki drugi host. Recimo rapidshare

bilo bi jako dobro da ponovo stavi drugi post:(clap):
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,616
meni je izbacilo......ups error....:icon_mrgreen:
 
Na vrh