• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

kiraj

Član
Tu od
13 Ožu 2009
Poruka
303
Bit ce da mi gresku baca a glava me boli od trazenja,nikako da nadjem nesto od Heston 5670.

Zna li netko rjesenje?
Prošlo je dosta vremena od kada sam postavio uputstvo.Ako se ne skida ,automatski ga skinu sa sajta.Ako se ne snadješ piši da ga ponovo postavim.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Upravo to i jeste problem,datum.
Ajde molim te , kupio sam roloprešu hesston 5670 i sad bas da nemoram sve sam odkrivat dobro bi mi dosla literatura.
 

lolam

Novi član
Tu od
9 Tra 2017
Poruka
11
Pozdrav.Posjedujem motokultivator ghepard sa lombardni ld315motorom mislim da je godina proizvodnje 95 ili kasnije. Iz nekog razloga mjenjac "brusi"kad ide u rikverc sve tri brzine. molio bih ako ima ko radionicki prirucnik, a i savjet naravno ako netko zna u cemu je problem. Ja sam ga kupiomtakvog i znam da je mjenjac rastavljan.
 

lamborghini

Član
Tu od
24 Sij 2012
Poruka
66
dobro vece.ima li neko mozda mehanicki prirucnik za lamborghini r503 traktor,danas otvorio za generalku pa dobro bi mi doslo za slaganje,hvala unapred.pozdrav
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Poštovanje, da li tko ima shemu dijelova (radionicki prirucnik) za Pumpu BM 65-30 od atomizera Agromehanika kžKranj
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ima li tko dobar katalog rezervnih dijelova za Ursus 355/350? Link za skinuti, ili da mi posalje mailom, ili nekako...

Ja imam neki u .pdf-u, ali je losa kvaliteta
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
I naplati mi slanje jos 20-30 kuna, pa i nije bas jeftin.
Ako netko ima u elektronskom obliku, isprintam si i eto ga, puno jeftinije
 

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Imam ja u elektronskom obliku srednji kvalitet. Ako ti odgovara javi na PP mail adresu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Ima li netko upute s katalogom dijelova za Labinprogres Mondial, novi tip, s inverterom?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Znam za to, ali ne valja. Nema opisa dijelova, već samo slike.
 

Najnoviji postovi

Na vrh