• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehničke upute poljoprivrednih strojeva

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
kad dođe kčer iz škole bumo poslikali sa mob,sa aparatom mi prevelika slova i loše se vidi ,okvirno broj 10 =144kg pšenice na hektar,ječma82kg ,zobi 30 ali poslje bude cijela tabela oriđiđi

evo posložio ja mog Canona,evo tablice za normu za olt gamu,

Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Fiatagri 80-90 ,da li ima kakav radionički priručnik ili sl. da se vidi mjenjač i djelovi.
 
P

popajcrni

Guest
Pozdrav ekipi ima li tko mozda manual ili spare part list za balirku class markant 51, unaprijed zahvalan... Ako koga zanima nasao sam za class 50 i 52
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Ljudovi,jel ima netko katalog dijelova sa onim shematskim prikazima,za Ursus c-335,ali ne za c-330,jer to imam.. a razlika je u hidraulici..
Znači,isključivo katalog dijelova ne uputstvo za rukovanje... hvala... može bilo koji jezik
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Imam ja radionički na hrvaškem, samo mislim da je malo toga oko hidraulike u njemu, a možda bi bil i katalig dijelova, ali moram provjeriti
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
Imam ja radionički na hrvaškem, samo mislim da je malo toga oko hidraulike u njemu, a možda bi bil i katalig dijelova, ali moram provjeriti

Ma ok..ak imaš dobro... ak ne,nije važno...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,582
imam ti ja,budem vidio kad dođem doma sa posla..
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
imam ti ja,budem vidio kad dođem doma sa posla..
ajd...ak se sjetiš... ma bitno mi je ovo,katalog dijelova i radionički... a uputstvo za rukovanje imam i skinuto i original knjigu što sam dobil sa njim
 

Å tore 502

Član
Tu od
15 Stu 2011
Poruka
536
Ljudovi,jel ima netko katalog dijelova sa onim shematskim prikazima,za Ursus c-335,ali ne za c-330,jer to imam.. a razlika je u hidraulici..
Znači,isključivo katalog dijelova ne uputstvo za rukovanje... hvala... može bilo koji jezik

Imam ja nekaj takvoga za prodat jer mi ne treba,..

25122011293.jpg

25122011292.jpg


Izvana su pohabane no sve je unutra ko novo s obzirom na starost :blackeye
 
Na vrh