• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tehnički pregled prikolica

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,689
Imam dva traktora, ni na jednom nemam zrak.
Prikolica ima u orginalu zračne kočnice koje nisu nikad bile u funkciji jer ih jednostavno nemam gdje ukopčat.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,334
I kod nas u Pitomaći moraš doći sa traktorom sa zrakom dok u Virovitici na jednom gledaju to, na drugom navodno ne. Ja ove godine kad sam došao morali smo i dodatno štelati jer više ni na traktorskim prikolicama ne smije biti razlika više od 1%, prije to nije bilo upitno, bitno da je kočila...
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,189
Kako registrirati prikolicu koja je homemade ali kopija original bjelovarske za Tomu Vinkovica?
Kako mislim kaj je sve potrebno.
Do sada nije nikad imala regu.
Thx
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ja sam se bil raspitival prije 5-6 godina pa se više svega ne sjećam. Osim kaj mora biti tehnički ispravna, čini mi se da je trebalo neku izjavu( ili svjedoke) da je napravljena u samogaradnji. To je onda podloga za atestiranje koje napravi za to ovlašteni djelatnik u stanici za tehnički pregled vozila. Možda se u međuvremenu nakaj promjenilo. U svakom slučaju je najbolje da odeš na tehnički i dobiješ informacije iz prve ruke.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Kopija po istim mjerama je problem. Kolko ja znam mora se gabaritno razlikovati od orginala.
Kak god, najsigurnije pitati na tehničkom, ali na tehničkom u mjestu u kojem ju i misliš regati jer ponekad negdje prolazi ono kaj je drugdje problem...
 

Zhaba

Član
Tu od
9 Stu 2014
Poruka
142
Pozdrav, koja je procedura kod kupnje rabljene auto prikolice (za prijevoz radnih strojeva) iz Njemačke? Prikolica je uredno registrirana u Njemačkoj.
 

Najnoviji postovi

Na vrh