• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Teško bolestan Ivica Todorić i rasprodaja imovine Agrokora

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
točno, nostardamus piše na više mjesta, ali ga nigdje ne doživljavaju ozbiljno. što i ne čudi s obzirom na sustavno zatupljavanje koje se vrši posljednjih 70 godina.
male desne stranke su vani napravile čudo, od francuske do mađarske. ali to su prave desne stranke, ne otpadci komunizma ili šovinisti. kod nas su pobrkani osnovni termini, ne razlikuje se dobro od lošeg, glupo od pametnog. i ne samo da se ne razlikuje, nego se i svjesno izokreće. s time prirodna i emocionalna inteligencija svakako ima veze. ako ti kao osoba ne možeš razlučiti dobro od lošeg ili glupo od pametnog, onda s tobom nešto nije ok.
@dado_1, po tome što smo mi išli raditi kod njih za crkavicu, a oni se dolazili odmarati kod nas za sitniš. jbg, htjeli vi to priznat ili ne, ali ono što ZJ kaže, lakše je povjerovati u laži koje se svakodnevno serviraju. a kad ti serviraju 50 godina da ti je odlično, možda i ti u to povjeruješ. a samo pogledaj koliki je postotak tih ljudi i dalje na vlasti. ili njihove djece. gotovo nitko od njih nije radio u realnom sektoru ili ako je i radio, bio je partijski funkcioner i prodavač magle u društvenim poduzećima. ti ljudi niti su sposobni, niti žele da se razvijemo.
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
ja znam samo da u to vrijeme tko god je ovdje htio imalo radit i vodit brigu o sebi,a manit se politiziranja,mogao si je stvorit život dostojan čovjeku,sve ostalo je kapitalistička farsa na koju su mnogi nažalost nasjeli i zbog toga nam je tako kako je.lažno blještavilo,potrošački mentalitet,korumpirani političari,sve je to tok kapitalizma.i upravo ti kapitalisti vas navode na to kako je komunizam i socijalizam nešto najgore što se čovjeku dogodilo kroz povijest,a u stvari je obrnuto.nema todorić veze s komunizmom,on je kapitalist i tak se ponaša.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
todorić je engleski pijun, ne zna on sam ni sline obrisat.
komunizam je utopija. to samo po sebi ne može funkcionirati. može socijalna demokracija, ali komunizam ne može. to u teoriji ne štima, a ne da bi u praksi moglo. kod nas nema kapitalista, kod nas postoje bivši komunisti i njihova djeca u službi stranaca koji ovdje isprobavaju svoje ideje jer tamo gdje žive to ne smiju ni pomisliti. a mi smo najbolji poligon za isprobavanje. ljudi se boje vlasti. ljude se plaši s brojkama zaposlenih u mup-u. premijer govori kako referendum neće proći bez obzira ne rezultate. kako to da te stvari u tom trulom kapitalizmu funkcioniraju, a kod nas ne? kako to da nam obrazovani i mladi ljudi ponovno bježe u taj truli kapitalizam umjesto u bratsku nam kinu?
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
ustvari kod nas nikad nije ni bilo komunizma,samo socijalizam i to je jedini ispravni putt za čovječanstvo.odlaze nam djeca,ali se mnoi i vraćaju,oni koji ostaju uvelike ostaju zato što nemaju s čim da se vrate,nikad ni u tim zemljama nije cvijeće cvalo našim ljudima,pa ni sad.žao mi je što jako malo ljudi vidi pravu istinu.
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
frende, svi naši ljudi koje ja znam da su otišli, pogotovo u njemačku i austriju, super im je. pogotovo ako imaju neki faks. za uskrs je bila sestrična, završila fer, ona i momak. otišli u švabiju. firma plaća stan prvih dva mjeseca, tečaj njemačkog, radno vrijeme super... evo je već druga godina i oduševljena je. jedini kojeg znam da se vratio je jedan rođak, jer mu, eto, zločaste švabe nisu dale da bude recepcioner, nego ga stavile da pere suđe. jasno, ne zna ni beknut njemački. a imo je plaću preko 2000 u kuhinji. ali njemu je draže biti član torcide, igrat plejku i žicat pare od babe.
prava istina je da nam ovdje jebivjetri ne daju živit. i ti jebivjetri su bili članovi komunističke partije, ne socijalističke stranke islanda. htjeli vi to ili ne, to je tako. i danas sam se uvjerio koji su to kapaciteti i koji kreteni upravljaju s ovom državom na izlasku državnih geodeta na njivu. živimo u diznilendu...
 

dado 1

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
185
zaar ti stvarno misliš da mi biramo vlast i da našom državom vladaju ljudi koje izabere narod?
 

itp

Aktivni član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,903
da, stvarno mislim. i stvarno mislim da je narod glup. sad gledaj ko će dobit iduće izbore. probaj pitat 10 ljudi nasumično za koga će na idućim izborima glasat. barem 7 će ih reći samo protiv ovih na vlasti. i glasovat će za hdz. to je tako, ljudi su takvi. ljudi ne vole promjene, čak i kad je na bolje. a ne vole ih zato što ih podosta ima i nekih sitnih koristi od politike, a ona masa koja je između samo balansira na vagi od izbora do izbora. u đakovu je vinković na vlasti preko 12 godina. uništio je grad, upropastio je lice i naličje grada. uvijek ima i kvalitetnih oponenata, ali ljudi ne glasaju za njih, jer su, eto, navikli na vinkovića. i uvijek se postavlja isto pitanje: a za koga? kad im kažeš za koga, onda je klasičan odgovor: a šta on/može... možda bi i on/ona bili isti. i sve se svodi na to da je ljudima lakše kad ih budalama prave stare face.
 

mcmarko0204

Član
Tu od
13 Ožu 2010
Poruka
706
Prvi i osnovni problem naše "države" jest nedostatak odgovornosti.
Imamo crne fondove, onda imamo povlaštene prijatelje, pa lokalne šerife.
I što sada? Tko bi s njima trebao imati posla. Ja? Policija? Pravosuđe? (institucije koje bi trebal raditi njihov posao)
Iskreno, meni je već toga preko glave. Zato je sa mnom u ladi željezna cijev od pola metra. Više nema rasprave s lopovima.
Razgovarat će sa željeznom cijevi. Krađe, pljačke, ubojstva koja doslovno prolaze nekažnjeno. Zašto?
Pogledajte Ustav. Ne morate ga gledati, nego pročitati, ako ništa drugo onda na kenjari, jer ovo što je šeks napravio
nije ni za zahodski papir. Slikao se šeks u uredu s knjižicom ustavu koju nikada nije otvorio.
Imam prijatelja koji se učlanio u hdz. Pola godine se nije želio razgovarati sa mnom jer sam rekao
da je hdz desno krilo komunističke partije jugoslavije.
A o istinama koje nam serviraju karamarko, šeks, jaca, pusićka... A onda o tome da u novinama i na televiziji
ne možete dobiti potpunu informaciju.
Politiku vode lažni diplomanti i plagijatori. Jasno je da država neće reagirati na zdrav razum.
Ja sam šumar, i kad sam radio odnosno bio pripravnik došao mi je još jedan koji nije razlikova vrste drveća.
Žalio sam se prijatelju i on mi je rekao ovako, "Nigdje ne piše da on to mora znati kad dođe raditi."
Tako je to, glavno je imati iskaznicu. Todorić financira sve i svakoga zato mu je dobro.
Imali smo raspravu i jedan koji radi kod njega ga je branio. Onda sam ga pitao, zašto ja nisam mogao kupiti belje za 10 kuna.
Dao bih 1000 % više od njega. Onda mu je jedan stariji gospodin rekao da mu je ispran mozak.
Čovjek je malo reći neinteligentan. Ne zna sastaviti jednu suvislu rečenicu.
A za koga glasati. Ja sam glasao za don Grubišića. Smatram se pametnim čovjekom i zato sam glasao za njega.
Hdz i nacionalističke stranke, pogotovo one koje propagiraju ustaštvo, nikad nisu niti će dobiti moj glas.
Glasao sam za sdp, i za josipovića ne predsjedničkim izborima i iskreno, sada me je toga sram. Mada ni
drugi kandidati kao vidošević i jaca ne zaslužuju hodanje na slobodi.
A todorić, neka njega sad Dinko Cvitan pita odakle mu prvi milijun, odnosno odakle njegovom ocu,
jer mnogi iz te grupe su završili u zatvoru, ali todorići nisu. Zašto? Baš zato.

@itp
nije đakovo jedino. nažalost, cijela država je isprepletena političkim nesposobnjakovićima koji nemaju dana radnog staža
osim u politici i to im je kao najbolja preporuka. Neznalice i budale. Samo što im priprosti hrvatski građani vjeruju,
a pogotovo onda kad počnu s riječima koje ni sami ne razumiju. Pogotovo o investicijama i broju noćenja.

Živjeli
 

Najnoviji postovi

Na vrh