• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Teško bolestan Ivica Todorić i rasprodaja imovine Agrokora

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
bio je prije nekoliko dana na nekom domjenku nogometne reprezentacije ,čak mislim da je bio bacio neki govor,sory ne pratim sport,a čujte nitko nije za vječnost pa tako ni Ivek
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ma da,kad bi Todoričevo bilo samo todorevičevo,onda Todorič nebi imao takvu vlast u Hr.Ali,iza Todoriča stoje todoriči ,pa nije bitno oće li ga lil neće biti - uskočiti će odmah slijedeći - glavniji od Todoriča na tron.
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
jesi procitao te clanke koje linkas? sta je tu prodaja, covjek uzima kredit od amerikanaca, trgovine rade, on s parama dalje radi, opet je to sve njegovo u neku ruku
 

temptation

Aktivni član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
1,250
jesi procitao te clanke koje linkas? sta je tu prodaja, covjek uzima kredit od amerikanaca, trgovine rade, on s parama dalje radi, opet je to sve njegovo u neku ruku
Jesam...piše da su centri prodani Amerikancima i da im Konzum sada plaća najam za iste...
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Liz bek aranzman, nakon 20 godina dobiva centre nazad. Prodao i Juicy, skupio 115 mil e za Mercator, treba jos 300mil.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Ne brinite vi za njega ima ko njega nasljedit a to sta prodaje neke firme sigurno se kupuje nesto veliko za sta se jos nezna!!
 

korisnik2508

Član
Tu od
24 Kol 2010
Poruka
119
Ili se izvlaci novac iz firme koji ce se premjestiti negdje u Svicarsku. Vjerojatno on zna nesto sto mi ne znamo.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ne brinite vi za njega ima ko njega nasljedit a to sta prodaje neke firme sigurno se kupuje nesto veliko za sta se jos nezna!!

Jel vi mene zajebavate ili šta? Skuplja novce za Mercator.

Ili se izvlaci novac iz firme koji ce se premjestiti negdje u Svicarsku. Vjerojatno on zna nesto sto mi ne znamo.

Pa cijelo vrijeme izvlači novce, pogledajte FI Belje, VPIK, Ledo, Jamnica, Konzum... sva dobit nestaje, pravi knjigovođe zlata vrijede.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
@Hele to je samo patka da skuplja novce za mercator jer dobit firmi u koncernu agrokor je jako velika i puno znam kak se radi u pojedinim firmama u koncernu u financijama a osobno sam vidio gazdu i nisam mu jednom bio u dvorcu tak da povlacim se iz ove rasprave!!
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Ja samo prenosim sto sam citao na poslovnim portalima, inside info nemam. Da mu fali novaca za Mercator, fali. Moze bit u pitanju i turizam, krece rasprodaja drzavnih hotelskih kuca i on je u igri ali kupovat za cash nije Todin stil. On umjesto bankarske garancije kao svi ostali smrtnici nudi u zalog nekretninu koju jos nema. :)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
To je samo rijec da fali para za mercator on para ima i previse samo kupuje na drugi nacin i bankama i s nasom drzavom drugacije on posluje i sve sta se prodaje on prvi zna tak da bolje ne pisat previse o tome ja pogotovo:x::x:
 

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Jos cu samo reci ovo, o novcima kao cash-u nebi pricao, nema ga Toda previse niti on kupuje previse za cash. Sve je na kredit ali ih i vraca. Novce preljeva iz firme u firmu unutar koncerna a vec odavno je "too big to fail".
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja mislim da bi se mi svi skupa trebali ugledat u covjeka,a ne cekati kad rikne da se malo proveselimo... na stranu sve,dal je on to stekao legalno ili ne,ipak je u dvadesetak godina od sitnog svercera s starim vw kombijem postao najmocniji covjek u drzavi! svi bi se mi rado nasli na njegovom mjestu,i u njegovom dvorcu!
 

Najnoviji postovi

Na vrh