• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tko je odakle?

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta
K

KRESO

Guest
ma dok sam ja radio to je bilo prije tri godine ,ali trgovina je bila 100% u malom bukvcu
zaboravio sam kako se zove al' sjetiti ću se,!
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
ja sam kraj vrbovca tamo gdje vi idete kad imate viška love za rabljene strojeve pa vas šverceri iz moje okolice gule a vi mislite kak ste dobro prošli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ( :oops: )
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Tonxy kaže:
E ovako ja sam vam iz Gorskog kotara. Vec su se zezali da ondje nema poljoprivrede,ali vjerujte ima!! Također imamo jedno tamburaasko drustvo koje dobro napreduja. Prema ovom da smo bećari,tamburaši više smo vezani za slavoniju. Slavoniju bih volio posjetiti na duže vrijeme čak i živjeti tamo te obrađivati. Volim poljoprivredu i sve sta s tim ide! imam molbu ako netko od vas svira pa ak mi moze da posalje note od pjesama >:bilo kakvih ,bećarskih!! na mail__ rudolf.butkovic@ri.t-com.hr, ljudi hvala!!

bećarino našo sam nešta za te... :mrgreen: ;)
 
K

krx pozega

Guest
KRESO kaže:
Hmm. bio sam par puta u tvom selu.
Tamo je bila neka trgovina sa bojama i lakovima tamo sam robu vozio.
LJep kraj,nema šta bogata sela!

Jako lijep kraj još kad dobiju tunel... ;) :mrgreen: :mrgreen:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,624
breza kaže:
ja sam kraj vrbovca tamo gdje vi idete kad imate viška love za rabljene strojeve pa vas šverceri iz moje okolice gule a vi mislite kak ste dobro prošli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ( :oops: )
A reci onda gdje šverceri ne gule? Pa tu oko Vrbovca i Zeline bar imaš izbora. :scratch
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
joj nema toga rođenu mamu bi prodali ako bi netko ponudio neku lovu,za potvrdu toga citiram jednog od njih:"kila farbe =1000 maraka" -to je iz vremena dok su još bile marke.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kao što mi i piše i profilu.
Budančevica, Kloštar Podravski, jedno 5 km od Đurđevca u smjeru Pitomače!
 

cika Mato

Član
Tu od
10 Stu 2008
Poruka
155
ja živim kod požege u selu kraj bobinog tak da ako znate gdje su perenci znate i gdje je moje selo.

roberte ja ti imam rodbine u tvom susjednom selu ako poznaš Nikolu Jakovljeviča(to mi je bratič)i još neke sitne rodbine.otprilike znam gdje je tvoja kuća u ovim jankovcima kod pruge prema centru sela imao si žuti kombajn za šečernu repu.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,858
ja u popovaci!slobodno si popunite lokaciju u profilu!
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ja sam iz svete helene izlaz iz brze ceste od vrbovca točnije 6 km od svetog ivana zeline
 
D

Dani

Guest
Ja sam iz Koprivnice. Lakše bi bilo kad bi svi popunili lokaciju u svom profilu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh