• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tko je odakle?

  • Temu pokrenuo krx pozega
  • Datum prvog posta
Z

zetormanlover

Guest
Šušnjevica, tocnije malo selo Nova Vas od svega 65-70 stanovnika, sam istok Istre podno Učke.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,873
[karta posuđena od bivšeg člana]





moje mjesto zaokruženo deutz bojom

dok je netko u prolazu tu sam...
 
F

filipkc

Guest
bok svima
ja sam iz koprivničkog ivanca pokraj koprivnice
možda neko mog oca poznao
bio je načelnik opčine koprivnički ivanec
 
N

NGBaja

Guest
Ja sam iz Nove Gradiške, točnije, iz Ljupine.
I otac mi nije načelnik :lol:
 
F

filipkc

Guest
baja ajd pitaj oca za andriju čevisa
to je moj otac
bio je načelnik
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
filipkc kaže:
baja ajd pitaj oca za andriju čevisa
to je moj otac
bio je načelnik

živio... :mrgreen:
 
V

vedo

Guest
Mogu da se pohvalim da sam jedan od rijetkih članova koji su iz BIH.Inače dolazim iz Donjih Dubrava,jednog velikog sela kojee se nalazi u blizini općine Živinice.Moje selo se nalazi oko 10 km od Tuzle,većeg grada blizu mog sela(nadam se da ste čuli za njega).Ako budete nekad prolazili,javite se 8) 8) 8)
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
vedo kaže:
Mogu da se pohvalim da sam jedan od rijetkih članova koji su iz BIH.Inače dolazim iz Donjih Dubrava,jednog velikog sela kojee se nalazi u blizini općine Živinice.Moje selo se nalazi oko 10 km od Tuzle,većeg grada blizu mog sela(nadam se da ste čuli za njega).Ako budete nekad prolazili,javite se 8) 8) 8)
Moj otac je bio u Živinivcama prije godinu dana po hladnjak za auto... Kod nekog Nurka ako ti je poznato....
 
V

vedo

Guest
daniel2356 kaže:
vedo kaže:
Mogu da se pohvalim da sam jedan od rijetkih članova koji su iz BIH.Inače dolazim iz Donjih Dubrava,jednog velikog sela kojee se nalazi u blizini općine Živinice.Moje selo se nalazi oko 10 km od Tuzle,većeg grada blizu mog sela(nadam se da ste čuli za njega).Ako budete nekad prolazili,javite se 8) 8) 8)
Moj otac je bio u Živinivcama prije godinu dana po hladnjak za auto... Kod nekog Nurka ako ti je poznato....

Stvarno neznam ko je taj Nurko,odakle si ti??U zadnje vrijeme baš i ne idem u Živinice,zbog posla
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Ja sam iz Starog Gradca pokraj Pitomače smjesten u nasoj prekrasnoj Podravini... :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh