• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

toma3340

Z

zetor4718

Guest
a kakav se ono spominje nekakvi R model..:scratch..naravno,rječ je o 3320..

R model proizvodio se sam za Finsku(ei FIN) ali i taj ima 52ks jer su na oba modela karakteristike motora jednake.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
vuce vuce samo gdje i u kakvim uvijetima i kakva zemlja taj 3320/40 45ks je jos slabiji nego 5211/45 51ks.

to je istina da zavisi kakava je zemlja ali njemu puno doprinosi to što je težak 3T pa je zato malo trom te voli veći gas
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
3320 pise da ima 45 konja zar ne?

http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-3320-oglas-2890842 nema veze nije ni bitno...
u glavnom dobro dosao na forum!

hvala na dobrodošlici da istina je da ima 45ks a to što piše da pri najvećim okretajima ima 51ks,možda i ima ali ako tako misliš raditi s njim na 2200okretaja neće ti dugo trajati jer je to ipak forsiranje stroja
Mislim da je ovaj malo precijenijo svoj traktor 66 000kn za traktor od 45ks bez prednje vuče je ipak puno osim ako traktor nije fendt, ja da svog prodajem tražio bih možda 10 000 eura a ima prednju vuču ali ipak i sam mislim da je to puno jer baš nisam siguran da kupujem takav traktor teško bih toliko dao za njega,ali ipak svako voli svoje najviše
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
hvala na dobrodošlici da istina je da ima 45ks a to što piše da pri najvećim okretajima ima 51ks,možda i ima ali ako tako misliš raditi s njim na 2200okretaja neće ti dugo trajati jer je to ipak forsiranje stroja
Mislim da je ovaj malo precijenijo svoj traktor 66 000kn za traktor od 45ks bez prednje vuče je ipak puno osim ako traktor nije fendt, ja da svog prodajem tražio bih možda 10 000 eura a ima prednju vuču ali ipak i sam mislim da je to puno jer baš nisam siguran da kupujem takav traktor teško bih toliko dao za njega,ali ipak svako voli svoje najviše

moj kolega je dao za 4340 12500 eura, neznam ja bi jos nekak mozda izdvojio do 8 do 10 000 eura ali i to sta kazes je puno.
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću - forumski mladi prijatelju!

., SRETAN TI tvoj rodjendan!., živi i uživaj u najbolji godina!.-

., veliki pozdrav tvojoj dragoj obitelji u našu predivnu Liku - Hrvatsko polje i Otočac!., čitamo se - pišemo se ...

., e to Hrvatsko polje!., tamo su ljudine dobre volje, puno se dela, zna se uživat, svi odreda tamo znadu pivat, volidu tamo pojist i popit, svakog putnika namjernika počastit, dobar si gost bil običan il prost, ... tamo je Domovina Hrvatska u malome izdanju!., svi se odreda volidu po noći i danu! ...

., aj Bog! ...
 
Posljednje uređivanje:

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
sretan roćkas sve najjjjj :supz: :mrgreen: :gitarist: :gitarist::gitarist::gitarist::gitarist::gitarist::partyman: ZIVIO :partyman:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
sretan ročkas,do idučeg te davile ženske a ti se ne branio,zdrav bio a sretan koliko si složiš ,sve naj što si poželiš,jeeeeeeeeee:supz::supz::supz::partyman::partyman::partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan rođendan,,,,i da poživiš koliko si sam poželiš-:partyman::partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., evo TI jedna lipa pismica od našeg mladog i odličnog pivača; Zvonimir Ostović!., valja sam dobro prepisal prezime?., da nis ko slovo dodal ili ostavil? ...
., aj, vidimo se skoro u gradu Otočcu na cugi., pozdrav obitelji., Bog! ...

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=y0MLpwWWt9k[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
e to je traktor s malo radnih sati:partyman:. nema veze kolega kaj je zmazan, ipak je to radni stroj, ali onaj tko zna kaj gledat vidi da nije puno radio.
 
Na vrh