• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

toma84

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Pozdrav! Ime mi je Tomislav. Vec neko vrijeme pratim ovaj forum i reko ajd da se registriram. Inace sam iz okolice Karlovca,mjesto Sisljavic. Student sam strojarstva(apsolvent) U slobodno vrijeme doma pomazem starcima na polju(inace drze muzne krave,trenutno12) O ostalom u skoro vrijeme :)
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
toma84 kaže:
Pozdrav! Ime mi je Tomislav. Vec neko vrijeme pratim ovaj forum i reko ajd da se registriram. Inace sam iz okolice Karlovca,mjesto Sisljavic. Student sam strojarstva(apsolvent) U slobodno vrijeme doma pomazem starcima na polju(inace drze muzne krave,trenutno12) O ostalom u skoro vrijeme :)
Dobro došao kolega!
I ja studiram u Karlovcu, mehatroniku, prva god. možda se i znamo. :scratch
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dobrodosao! I ja sam novi i isto vec duze vremena citam forum pa se eto registrirah. Ima se svasta dobrog procitat a mozes i podjelit s ostalima kakvo dobro iskustvo :)
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
pozdrav i dobrodosao :!:
kakav imas traktor (kladim se na torpeda) :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
DF&Torpedo kaže:
toma84 kaže:
Pozdrav! Ime mi je Tomislav. Vec neko vrijeme pratim ovaj forum i reko ajd da se registriram. Inace sam iz okolice Karlovca,mjesto Sisljavic. Student sam strojarstva(apsolvent) U slobodno vrijeme doma pomazem starcima na polju(inace drze muzne krave,trenutno12) O ostalom u skoro vrijeme :)
Dobro došao kolega!
I ja studiram u Karlovcu, mehatroniku, prva god. možda se i znamo. :scratch

A sigurno se vidjeli u prolazu :)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
buban kaže:
pozdrav i dobrodosao :!:
kakav imas traktor (kladim se na torpeda) :mrgreen:

Ne,nema Torpeda :)
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Evo da napisem sta imam doma od strojeva
Same Explorer 95Classic 2006g
IMT 560 1988g
IMT 540 1980g
IMT 539 1987g
Claas Rollant 250RC
OMotač Mascar 2100
Class Markant 50
Berač SIP Tornado 40
Cisterna Creina 2700 l
Samoutovarnu prikolicu SIP 26
Prikolica za gnoj SIP okomiti i vodoravni valjci 2kom
Plug OLT 1X16"
Plug Lemind 2x12"
Plug OLT 2x14"
Roto brana Vigolo 250-paker valjak
Tanjurača 24 diska
Sijačica za žito OLT 14red
Sijačica za kukuruz OLT 2reda
Brane 3m
Silokombajn SIP SK80
Roto kosa SIP 185
Okretač sijena SIP 220
Sakupljač sijena SIP 220
Utovarivač Leon T350

To je za sad sve. U planu je pr utovaricač za Samea
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Mata imt 540 kaže:
o ljepo ljepo vidim par imt-a super :D
... ali očito samo pomoćna radna snaga iliti sluge glavnom majstoru :lol: :lol: :lol:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Nebi se rekolo. 539 nikad nije vidio majstora osim ulja i filtera,a ima 4960 rs i pali ko metak. Ulje se doma mjenja redovito. 560 zezao bio sa kvacilom i lamelom, kocnice losije. Ostalo nikad nista. A 540 imao isto problema s lamelom i slini ulje ko i svaki drugi IMT. Sluzi samo za transport i tak sitni poslovi
 
M

Mata imt 540

Guest
eto vidiš zj ....ma i meni slini ulje na radilici sad se baš dvoumim jel to slagat sam ili da zovem jednog majstora kaj mi je i diferencijal slagal....
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A gle ovisi kakv je majstor. Ovdje kod mene ima jedan jedini donekle. Kad nema neku guzvu i ak mu se ne zuri ljepo napravi inace katastrofa. Ide ono ko ima para oderi:)

Evo jucer i prekjucer se vozio stajnjak. Slike stavim kad prokuzim kako:)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Majstore, pa ukrao si mi Samea! :mrgreen:
Kak si zadovoljan s njime, jel bilo nekih grešaka u ovom kratkom roku, koliko ima radni sati?

Nekak je čist, slabo radiš ili ga redovito čistiš, moj je manje više prljav, pogotovo sad kad se ore...

Kak se ponaša sa rol balirkom?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
ŠANANA IMT 565 kaže:
Majstore, pa ukrao si mi Samea! :mrgreen:
Kak si zadovoljan s njime, jel bilo nekih grešaka u ovom kratkom roku, koliko ima radni sati?

Nekak je čist, slabo radiš ili ga redovito čistiš, moj je manje više prljav, pogotovo sad kad se ore...

Kak se ponaša sa rol balirkom?

Ne ne nisam nista ukrao. Uzeli smo ga 2006 u 3mjesecu ima oko 480rs. Nije imao nikakvih kvarova. Servis, toci i tjeraj. A cist je jer od 11-tog mjeseca nije nista radio do neki dan. Radi s njom bes problema. Rolka ima 14 nozeva i ide 2-3N bez problema
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Mi smo mislili uzeti neku rolku, pa bi, pa nebi tak da još neznamo.

naš je stigo 2006 u 5 mj. jesi uzeo kod Ora?

Vidim ili mi se samo čini da nisi dobio rotirku. Jesi li možda imao ugrađen radio?

Kako ti je paljenje kardana, na blatobranu ili na ručicu?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Da kod Ora ali preko jednog trgovca ovdje kod nas. Dobio sam rotirku ali nije gore posto mi ide na centimetar pod stok u garazu :) Moze ti terat bilo koju,ak si na ravnom i ak mislis sam sebi radit uzmi si kombinaciju
 

Najnoviji postovi

Na vrh