• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković 732 - snježna freza

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Tomo fireman

Novi član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
16
Pozdrav svima. Upravo sam krenuo u izradu snježne freze za tv pa me zanima dali ima tko kakav pametan savjet? :prayer:
 

Tomo fireman

Novi član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
16
Evo mojih ruku djelo!!!

p020211135703.jpg


p020211135702.jpg


p020211135701.jpg


p0202111357.jpg


p1401111626.jpg


p1601111328.jpg


p240111000.jpg



koristi forum code, tako da se slike odmah vide
zbalija
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tomo fireman

Novi član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
16
Izrezao sam ploču i dao je istokariti da bude u centru, u sredinu mi je stavio piksu i iskopao kajlu. izrezali lopatice i na prešu savili sve jednako. biti će još slika i od turbine danas je završena osovina za spirali zajedno sa reduktorom koji dođe na nju. a kroz tjedan dana nadam se da će pasti i filmić kako radi.:scratch
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav vatrogasac!
Dobro izgleda u ovoj fazi izrade. Doči če sad najbitniji posao pa ti želim da idu radovi isto tako dobro kao do tu.
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal novi forumašu vatrogasac!

., već sam puno dobri stvari čul o tebi!., a evo, pružila se prilika neke od tvoga DOBRA da se i vidi., svaka TI čast i fala na izvaredno odradjenom poslu!., SRETNO TI!...

., aj Bog!, čitamo se ...

., p.s., molim te da se posavjetuješ ovde sa vridnim svitom ki zna keljit slikice da ti pojasni da se slikice moredu odma vidit!., a sve ostalo pet!!!, nemoj se ljutit, ovo je pozitivna kritika!.-
 

Tomo fireman

Novi član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
16
Hvala na srdačnoj dobrodošlici. Šta se tiče slikica učim se. Ako je jednostavno molim vas da mi u dvije - tri riječi objasnite.Hvala :prayer:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
1. Uploadajte svoju sliku na neki image hosting site, npr. tinypic. Postupak uploadanja na njihov server je prilično lagan i dobro objašnjen tako da ne bi trebalo biti nekih problema.

2. Nakon što je slika uploadana, tinypic (ili koji već image hosting site koristite) će vas obavijestiti o tome i prikazati različite kodove za pregled slika (ovisno o tome gdje želite da se slika vidi - na forumu, nekoj vašoj stranici itd.).

3. Selektirajte onaj kod pored kojeg stoji natpis " IMG Code for Forums & Message Boards " i napravite copy-paste u svoju poruku. Sada će vaša poruka sadržavati "thumbnail" sličicu vjernu originalu, a koja će služiti kao link na originalnu sliku koja je kod njih hostana.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Molim, molim.....nadam se da je uspjelo Ravnagarac.....blizu smo si pa si moramo pomoć, kaj ne?:drinkers:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
...Više ti nije na forumu al ja ću ti odgovorit pošto mi je to kolega sa posla i jučer baš pričali o frezi jer ju je prodao pred 3-4 tjedna, a sad mu je žao ipak.

omjer ti je 11 puta se okrene turbina a 1 puž. imaš ti reduktora na slovenskom oglasniku koliko oćeš ja sebi kupijio 7:1 prošli tjedan 60€
još ti je i dobar reduktor od rotacjone samohodne kosilice tomo vinković imaš ih i na njuškalu pa pogledaj možda ima neko djelove za njih.
 

Cobra

Član
Tu od
17 Ožu 2012
Poruka
163
ok, zahvaljujem na brzom odgovoru, 7:1 omjer sam našao, vidjet ću koliko traži za reduktor , planiram napravit frezu za traktor , imam IMT 542 , i imam prednju ralicu a dopala mi se i freza pa ću probat složit - nek se nađe, evo snjega ko u priči ove zime, a i kod mene u zavičaju - ogulinu ga ima a i sad pada ! poz..
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Tomo fireman

Novi član
Tu od
21 Sij 2011
Poruka
16
Pozdrav. Evo da Vam u kratko objasnim ali vidim da me Aco pretekao. Moj reduktor je bio odnosa 10:1 ( Kupio u sloveniji za 600kn) a drugo je samo snalažljivost. Osovinu sam kupio u Rijeci (svjetlo vučena 30mm) 3m dužine cca 200kn, ležajevi u trgo agenciji prava sitnica cca 150kn, pločevina (brodski lim 8mm) na metisu 150cmx50cm cca 250kn, puž ni je savio prijatelj u jednoj firmi za bocu konjaka... Ako di zapnes slobodno pitaj. Prodao sam je za 5800kn i kupio drugu (samohodnu). pozdrav:drink:
 

Cobra

Član
Tu od
17 Ožu 2012
Poruka
163
pozdrav i hvala Tomo na detaljnim informacijama , ja imam ovu malu samohodnu u zg za dvorište očistiti, a ove zime ju jednom vozio i u ogulin da očistim od susjeda do mene oko 60 m ceste i snjeg oko 50 cm; očistio to s njom bez problema a onda dalje s traktorom kad sam očistio s frezom da traktor može van ! - da mogu vrata otvoriti !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh