• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković Uputstva/Radionički priručnik...!?!

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Arno i Zbalija
Svaka čast i hvala za papire koje ste nama omogučili da ih dobijemo ovde.
Ima li možda koji PDF od transportera, mislim na katalog?
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ima nešto od transportera 15 18 , 15 21 i stavljeno je samo pogledaj nema puno ali takav je bio katalog
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Treba utrošiti vremena za skeniranje i uređivanje pdf-ova, i pronalaženja literature.
PUNO PUNO HVALAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
bitno da je pomoglo .:supz:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bercolinija

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
74
Pozdrav svima!

@ arno i zbalija

svaka čast na trudu, a posebno zahvaljujem na katalogu djelova za slaviju!

Pozdrav!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Nemoj samo reći da zato što imaš prirućnik ideš u raskapanje stroja ? Bolje da ti prirućnik posluži ako tomek slućajno stane !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

bercolinija

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
74
Pozdrav!

bez brige nejdem, ali dobro je imati, ak se, nedaj bog nekej dogodi.
Jos jedamputa fala i pozdrav! :mrgreen:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
kod mene radi, probaj ponovno...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
za moje ime i prezime na forumu znade 4 čovijeka , za ARNO vjerojatno više od 5 ( nadam se ) a prirućnik ili neki drugi matrijal kada vidi svako može reći to je sa našeg foruma jer da nije foruma i aktivnih forumaša koji potiću potragu za nedostupnim materijalima nebi bilo ni prirućnika ni drugih materijala , a onaj ko treba neki podatak nije mu bitno ni ako nema pola lista samo da se vidi ono što treba

definitivno se slazem s ovim...tko god je voljan pomoci u danasnje vrijeme bez ikakve naknade i s puno dobre volje je covjek za mene a ne kao neki i neki na ovom forumu koji samo pametuju.....
svaka cast arno i zbalija na ovolikom trudu......zahvalan do neba....pozdrav:supz::supz::supz:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Željac hvala ti za kosilicu...zbunjuje me kaj svugdje piše drukčija dimenzija remena pogona kosilice....ovaj zadnji nije izdržal pola sezone:madmana:
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Jel ima neko opsto uputstvo za dizel motore, onako gde je opisano princip i nacin rada?
 

Najnoviji postovi

Na vrh