• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković Uputstva/Radionički priručnik...!?!

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Dečki, a zakaj niste obrisali onu crvenu fleku na dnu svake stranice?
Ok, na prvoj ili zadnjoj strani, ali svagdje je bez veze. Podsjeća me potpisivanje klinaca na klupe :lol:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ja se izvinjavam na djećjem potpisu ako ti smeta možeš ga slobodno izbrisati bez moje ljutnje ili predlažem jednostavnije rješenje nađi prirućnik orđiđi i jednostavno ga uskeniiraj pa stavi na forum da si dećki mogu skinuti bez črčkarije pozdrav
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Ma nemaš mi se kaj ispričavati, ali bez veze je to na svakom listu.Ovak ozbiljna dokumentacija izgleda neozbiljno. Ak se već hoćeš potpisati, napravi to na prvoj ili zadnjoj stranici i bok.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
i dalje stoim iza toga i što god nabavim i uskeniram biće tako a svako ko nabavi neki matrijal neka radi sa njm što hoće , znam da sam novi na forumu i da stalno radim neke greške al dokle dotle , malo sam ćitao i druge postve pa sam primjetio da to stari članovi konstantno rade (ne želim nikoga uvrijediti a ako jesam izvinjavam se ) mislim da netreba nikoga imenovati , a ako neko želi znati da je njegova slika ili neki drugi materijal negdje drugdje upotrebljena pa to nije grijeh meni je recimo drago da je moj trud uplagiran u sloveniji i ja znam da sam i onima ljudima donekle pomogao a opet kažem koga smeta neka nađe novi matrijal i uskenira . pogotovo sam puno uskeniranog materijala našao u ovoj temi , i bojim se da onih cca 1000 strana što je koje čega uskenirano možda bolje i ne objavljivati
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,327
Ma radi kak hoćeš, meni je svejedno.
Puno bi mi ozbiljnije i profesionalnije izgledalo da na zadnjoj stranici napišeš:
priredio taj i taj, imenom i prezimenom. Onda bi se bar znalo čija je to zasluga, a nadimak ionak nikaj ne znači.
 

medimurec

Član
Tu od
26 Lip 2010
Poruka
418
hvala decki za prirucnik,a sto se tice potpisa treba da je tamo,bar se zna ko ga je nabavio!:supz:
...a to sto nekima ne pase sto je taj potpis tamo,hebi ga ,a tko im je kriv da ga nisu oni nabavili pa bi sad njihov potpis bio gore...:butthead:
vjerujem da nam je svima najbitnije sto si mozemo sve sto nas zanima pogledat u tom prirucniku...
bez zamjere...
pozdrav
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
hvala na pozivu možda se nekada i negdje sretnemo a ko će piće platit to ćemo se lako dogovoriti !
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,849
Ma radi kak hoćeš, meni je svejedno.
Puno bi mi ozbiljnije i profesionalnije izgledalo da na zadnjoj stranici napišeš:
priredio taj i taj, imenom i prezimenom. Onda bi se bar znalo čija je to zasluga, a nadimak ionak nikaj ne znači.

pa kolega,to ti i piše na zadnjoj stranici.......:scratch
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,754
Jednom riječju priručnik je zakon, ja neuk čitam i skužim da bi i majmun mogao iz toga naučiti kako nekaj popraviti...:toimonster:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,849
i meni je super,ima nekih detalja oko motora koji su jako slični kao i na mtk-u...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
G

GROF

Guest
i dalje stoim iza toga i što god nabavim i uskeniram biće tako a svako ko nabavi neki matrijal neka radi sa njm što hoće , znam da sam novi na forumu i da stalno radim neke greške al dokle dotle , malo sam ćitao i druge postve pa sam primjetio da to stari članovi konstantno rade (ne želim nikoga uvrijediti a ako jesam izvinjavam se ) mislim da netreba nikoga imenovati , a ako neko želi znati da je njegova slika ili neki drugi materijal negdje drugdje upotrebljena pa to nije grijeh meni je recimo drago da je moj trud uplagiran u sloveniji i ja znam da sam i onima ljudima donekle pomogao a opet kažem koga smeta neka nađe novi matrijal i uskenira . pogotovo sam puno uskeniranog materijala našao u ovoj temi , i bojim se da onih cca 1000 strana što je koje čega uskenirano možda bolje i ne objavljivati

., POTPISUJEM U CIJELOSTI!

., evo koristim i ovu priliku da se ponovo najiskrenije zahvalim forumašu; ARNO na ovako dobro odradjenome poslu!..., i svakako sam za potpis!.-

., moje iskustvo!, uglavnom sam ja pribavljal razno-razne pisane i slikane materijale, keljil po forumi, dilil i slal forumašima., a rezultat moje besplatne usluge bil je!., drugi su se kitili mojim perjem, neki mi nisu vratili posudjeni materijal; prospekte, kataloge, brošure, ..., moje savjete, moje životno iskustvo su uglavnom loše preslikali ili prenesli na druge!., tako da, slažem se da svaki svoj materijal treba potpisat ili na već svoj način obilježit!!!...
., forumašu moj cijenjeni ARNO!, kada se sretnemo u tvome gradu Bjelovaru, ili ako si u prolazu kroz moju Liku - Jezerana!, svrati da te počastim sa Ličkim delicijami!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
za moje ime i prezime na forumu znade 4 čovijeka , za ARNO vjerojatno više od 5 ( nadam se ) a prirućnik ili neki drugi matrijal kada vidi svako može reći to je sa našeg foruma jer da nije foruma i aktivnih forumaša koji potiću potragu za nedostupnim materijalima nebi bilo ni prirućnika ni drugih materijala , a onaj ko treba neki podatak nije mu bitno ni ako nema pola lista samo da se vidi ono što treba
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
i dalje stoim iza toga i što god nabavim i uskeniram biće tako a svako ko nabavi neki matrijal neka radi sa njm što hoće , znam da sam novi na forumu i da stalno radim neke greške al dokle dotle , malo sam ćitao i druge postve pa sam primjetio da to stari članovi konstantno rade (ne želim nikoga uvrijediti a ako jesam izvinjavam se ) mislim da netreba nikoga imenovati , a ako neko želi znati da je njegova slika ili neki drugi materijal negdje drugdje upotrebljena pa to nije grijeh meni je recimo drago da je moj trud uplagiran u sloveniji i ja znam da sam i onima ljudima donekle pomogao a opet kažem koga smeta neka nađe novi matrijal i uskenira . pogotovo sam puno uskeniranog materijala našao u ovoj temi , i bojim se da onih cca 1000 strana što je koje čega uskenirano možda bolje i ne objavljivati

arno nabavi još radioničku knjigu od td4506 i slobodno se potpiši
možeš nadodat i 200-300 duplerica iz playboja, pa da se i ja još više naljutim:weedman:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,849
za moje ime i prezime na forumu znade 4 čovijeka , za ARNO vjerojatno više od 5 ( nadam se ) a prirućnik ili neki drugi matrijal kada vidi svako može reći to je sa našeg foruma jer da nije foruma i aktivnih forumaša koji potiću potragu za nedostupnim materijalima nebi bilo ni prirućnika ni drugih materijala , a onaj ko treba neki podatak nije mu bitno ni ako nema pola lista samo da se vidi ono što treba

tak je....još jednom u moje ime.....
116rj3b.gif
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
arno nabavi još radioničku knjigu od td4506 i slobodno se potpiši
možeš nadodat i 200-300 duplerica iz playboja, pa da se i ja još više naljutim:weedman:



Rado ali radioničku knjigu od td4506 ne vjerujem da bi se našlo u bjelovaru pošto su to knjige koje imaju serviseri a koliko znam u bjelovaru ima jedan servis za torpedo ali je pitanje da li on ima a da bi seriser koji radi dao knjigu da se širi forumom ( vjerojatno nebi ni ja ) ? ali kako ja tako i svi ostali možemo malo prošvrljati ako nas više traži možda je i nađemo .
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,754
Arno rekao si da imaš i radionički priručnik za TV transporetere. da li možeš to nabaviti ja bi lijepo molio?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Arno rekao si da imaš i radionički priručnik za TV transporetere. da li možeš to nabaviti ja bi lijepo molio?

u procesu postavke
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,754
Arno moramo se negdje naći da te počastim jer ovo je pomoć do neba. Čitam priručnik već sam oslijepio, u ova dva dana naučio sam više nego čitav život... ujedno se može primjeniti neke stvari na druge traktore...recimo kako u stvarnosti upadaju brzine, što se stvarno događa kod klackalica itd...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Sad budu svi majstori za TV :finga:
Možda bi ga sad i Puknuti zavolel :scratch
 
Na vrh