• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković Uputstva/Radionički priručnik...!?!

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Ma strašni majstori možeš mislit... al nekaj ipak znam a do sad totalna tuta jer nisam i te struke...

Meni tast spašava stvar, on je maher za to... al ipak ja sam za sve zainteresiran pa tak i za to....
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Sad budu svi majstori za TV :finga:
Možda bi ga sad i Puknuti zavolel :scratch



ako budu svi majstori koji i nisu a što će onda moći uraditi pravi majstori koji se kuže u posao ( nekih drugi vozila ) a usput če moći i proćitati o pojedinostima o kojima su inaće nagađali , samo da ih ne smete arno na dnu stranice ,
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Ma kako bi nas smetalo to Arno na dno stranice, mozemo samo da budemo srecni sto je uopste neko(ti) dao nama taj prirucnik, meni uopste nesmeta, sto se mini tice mogao si sa malo veci bukve:lol:, da svaki put kada otvorim upatstvo bode u oci i prisetim se na jednog dobrog coveka, sta nije krio od nama da kazem ta skapocena literatura. Kazem zasto neki ljudi sakrivaju ovakve vazne literature.

Na kraj krajeva kome smeta nek najde na internet program za konvertiranje PDF to Jpeg, nek obrise to arno, i nekaopet konvertira Jpeg to PDF...
Pozdrav:partyman:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
prirucnik je zakona
ima dosta stvari i svega i svacega dosta ce pomoci,posto svak moze svasta popravljati,naoruzan prirucnikom moze biti pravi majstor,
ko god ima imalo sluha za mehaniku moze popravljati neke stvari,
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Jbt.ode barem 100 izučenih mehaničara u najjaču državnu firmu(zavod za zapošljavanje):!::scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,018
Kaj za popravak takvog stroja treba biti mehaničar :scratch
Moj bratič nema završenu ni osnovnu školu, a bil je tam jedan od samostalnih servisera
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Imaš možda za cijeli pe 18 radionički priručnik?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Katalog dijelova za motore LDA 97,
ugrađivan na seriju PE-18, katalog i priručnik je na hr jeziku
u realizaciji Tomo Vinković Bjelovar...

http://www.speedyshare.com/files/27119808/LDA_97_katalog_i_reparatura_TV.pdf

Pozdrav!
Prvi put se uključujem u raspravu, i imam samo najbolje riječi za članove foruma.
Mali komentar na ovaj gornji link: Upute su iste kao i za LDA 100 (samo na stranim jezicima, ali slike i brojevi se vide), evo i link:
http://www.speedyshare.com/files/27126598/26764696-Lombardini-Lda-100.pdf .
Pozdrav
 

vilebrequin

Novi član
Tu od
24 Ruj 2010
Poruka
26
Jedna mala sugestija Arnu i ostalima kako da si olakšaju posao ako žele postavit potpis ili slično na skenirane manule. Ukoliko nemate Adobe Acrobat postoji i besplatni alat za neke osnovne posliće sa pdf dokumentima. Alat se zove Free PDF Tools a može ga se skinuti s http://www.pdfill.com/pdf_tools_free.html
Između ostalih funkcija program nudi mogućnost umetanja teksta (Add Watermark by Tekst) ili slike (Add Watermark by Image) na svaku stranicu pdf dokumenta.
A ko ima Adobe Acrobat može s njime i znatno smanjit veličinu filea bez nekog značajnog gubitka na kvaliteti. Ovaj radionički priručnik za TV optimiziran ima samo 25MB
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
hvala na savijetu ali za mene ti je to špansko pismo , možda i nekome pomogne , jer ti se ja u to ne kužim za mene je ruska tehnika folija - pismo i pići ko na traki :madmana::madmana::madmana:
znam da nekima i smeta al šta je tuje , a mislim da sam iscrpio sve kataloge koji postoje od tome osim ako neko zna da nešto nije pronađeno ali i da zna da postoji onda ćemo ga potražizi :gitarist::gitarist:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
B

Bagudina

Guest
ARNO I ZBALIJA, svaka čast na trudu, sve pohvale na uloženom ogomnom polsu, da bi omogućili ostalima da jednim klikom imaju dokumentaciju.
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
LIJEPO je ćuti rijeći hvale , ali ovaj forum bez tih stvari je nepotpun . I dalje vrijdi pomoć svakome ali je sada lakše savjetovati onima koji znadu i žele pomoći naprimjer reći to ti ide tako ali si pogledaj na tome linku kako to izgleda u stvarnosti ovako . Svi mi koji se ne kužimo lakše shvatimo kada vidimo . I ja bi se zahvalio ZBALIJI koji je sav materijal primio ( i još ga prima ) i strućno obradio te postavio na forum , a najbitnije i znao je što traži !!!!





Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
svaka cast zbalija i arno !!!!!!!!!!!!! :supz:
ako se ikad sretnemo castim !!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh