• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tomo Vinković Uputstva/Radionički priručnik...!?!

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,754
ARNO hvala do neba tebi i svima koji su učestvovali u izradi tj. pdf- iranju priručnika. Ako ikad bude kakav susret forumaša, prvi plačam pivu ili što već gospoda piju...
 

nsamanic

Član
Tu od
8 Ožu 2010
Poruka
57
problem

Jedan sat Preuzimanje datoteka Granica postignut. Pričekajte 18:43

ovo mi piše na speedyshare-u, nemogu skinut file????????

dali je ograničeno skidanje????
 
M

mjic.micko

Guest
Evo ja sam sada zavrsio sa skidanjem prirucnika,nisam od prvi put uspio ali zato ima drugi put,momci svaka cast ovo se nemoze objasnit koliko vrijedi,jos kad bi neko naso za prednji izadnji pogon od PE 18 pa i to izbacio bilo bi fantasticno,nacemo i to negdje ,naj vise mi se svidjelo sto ima kako izgleda alat za skidanje i svlacenje kojekakvih cuda sve ono mozemo i napravit ako nema da se kupi u svakom slucaju prava stvar

Jedan sat Preuzimanje datoteka Granica postignut. Pričekajte 18:43
,
ovo mi piše na speedyshare-u, nemogu skinut file????????

dali je ograničeno skidanje????

Taj brojac stosi ti vidio ide unazad i odbrojava u minutama posle svakog skidanja on odbrojava bar je tako kod mene bilo sad iz prvog pokusaja nisam uspio pa sam moro da cekam da ponovo odbroji pa novi pokusaj sretno
 
Posljednje uređivanje:
G

GROF

Guest
., narode moj!., lip pozdrav svima skupa., kako starim, svakako i novim forumašima!

., evo na samome početku moga pisma odma se moram ovako javno zafalit doneba! našim vridnim forumašima!; ARNO i zbalija na pronadjenom štivu - knjižici; RADNIČKOM - MAJSTORSKOM PRIRUČNIKU o ovim našim malim traktorićima ki su iz dana u dan sve bolji i bolji!, iako ji puno ljudi nevoli!., ali fala dragome Bogu! jedna velika većina ji voli, posjeduje i uživa!, SRETNO JIM!!!...

., aj Bog!, narode moj!, čitamo se ...
 
M

mjic.micko

Guest
Grofe pa ti bi mogao biti pisac ito kakav pisac covece,kad stigne poruka to je milina brate citat ti to nekako bas znas da nakitis svaka ticast,ja ove sedmice sam u planu da zavrsim sa sklapanjem traktora a vec za vikend odo malo preko grane kod sestre izeta da malo radim tako da mi je prosto zao sto odlazem voznju traktora za dva mjeseca,ako ovo procita moja supruga ima da menema pozzz.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Hvala ARNu i Zbaliji za priručnik, pre neko kratko vreme nisam znao ni da postoji a kamo li da bi ga imao. :)
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo ja sam sada zavrsio sa skidanjem prirucnika,nisam od prvi put uspio ali zato ima drugi put,momci svaka cast ovo se nemoze objasnit koliko vrijedi,jos kad bi neko naso za prednji izadnji pogon od PE 18 pa i to izbacio bilo bi fantasticno,nacemo i to negdje ,naj vise mi se svidjelo sto ima kako izgleda alat za skidanje i svlacenje kojekakvih cuda sve ono mozemo i napravit ako nema da se kupi u svakom slucaju prava stvar

mislim da će biti i to
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Arno, moja zahvala u ime svih forumaša kojima bude od koristi.
Naravno i zahvala Zbaliji koji je to pitanje pokrenul i omogučil da dođe na forum.

Mada sam i ja u tome imal svoje prste, ali nisam uspel prije tebe i zato svaka čast :supz:
Ja se bum odužil sa uputstvom za Ursusa ;)
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
točno tak muhanicar ti si za to nejveć kriv :) jer si me potakl da išćem....
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
pazi istra nije daleko upravo sam došao iz rijeke
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,754
Arno, moja zahvala u ime svih forumaša kojima bude od koristi.
Naravno i zahvala Zbaliji koji je to pitanje pokrenul i omogučil da dođe na forum.

Mada sam i ja u tome imal svoje prste, ali nisam uspel prije tebe i zato svaka čast :supz:
Ja se bum odužil sa uputstvom za Ursusa ;)

E tu sam te čekal... još Ursusa i ja sam krampe u stanju sam popraviti,a ako zaj... dolazi tast, mehaničar :oops::axe:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
vas dvojica-trojica koji ste krivi za objavljivanje ovih PDFova nahebat čete ako vas ikad vidim u Požegi:drinkers:

pa ak se nebojite (na)javite se ak ste u blizini
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
ja se samo bojim samoga sebe, a ostalih teško
:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
e onda nisi probo moju rakiju:oops:
a možd i jesi ak ideš u lepajce
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
Na vrh