• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

tomo522

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Dobro došel na forum ..gdje si do sad ..bez tebe nemremo

pa radi se:mrgreen:mjenjao sam rukavac pa kad je već sve raskopano onda sam riješio i kočnicu,e onda sam morao i drugu stranu kočnice sredit pa novi alnaser jer mi je pukla osovina na rotoru iiiiiiiii iiiii ii još se radi:supz:
 
Posljednje uređivanje:

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
uuuuu sad sam ušao u kuću,,,,stigo snijeg i odma frka,,,,,,,,,a i hladno je:drinkers:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
uh tomica mi se izbljuvo na auspuh valjda mu se snijeg već zgadio:drinkers:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e danas sam bio u gudovcu i vidio i upoznao nekoliko naših dobrih članova:drinkers:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav!
Moćna ti je istrument tabla na tomici...
Lepo skockano.:supz:
pozzz joe!
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
hvala joe al sad sam još ugradio i brojač radni sati pa ću poslikat pozzz:supz:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
misliš gdje sam ga kupio.......u primi Bjelovar i košta 220kn koliko se sjećam a budem poslikao pa ćeš vidjet..:drinkers:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
danas malo bio u Bjelovaru kod mog majstora i naravno opet sam bio kod našeg dragog i vrijednog prijatelja ARNA......malo se sjedilo...popila se pivica i još mi kolega da kopirni kotač za plug...pozdrav prijatelju ARNO i svim forumašima:supz::supz::supz:
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh