• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

tomo522

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Još da se malo bolje usitnilo prije zaoravanja,na bi bilo-stani,diži,natrag,dalje..:madmana:
Trebaš li pomoć,ima jedna oračica sa iskustvom.Ore dok traktor ne krepa.:scratch:scratch:lol:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Još da se malo bolje usitnilo prije zaoravanja,na bi bilo-stani,diži,natrag,dalje..:madmana:
Trebaš li pomoć,ima jedna oračica sa iskustvom.Ore dok traktor ne krepa.:scratch:scratch:lol:

ma kolegice svaka pomoć je dobrodošla .....usitnjeno je to dobro al su stabljike bile 3 metra visoke i jako guste pa je tog bilo količinski jako puno al se sve zaoralo i već zasijalo:supz::supz:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
svim prijateljima sretan BOŽIĆ i puno zdravlja sreće i veselja:heart::partyman:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
svm prijateljima sve najbolje u novoj 2013..puno zdravlja sreće i veselja:drinkers:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699


Uploaded with ImageShack.us
evo jedna slikica i od mene...mada je sve očišćeno al nisam imao baterije za fotić pa sam ovu slikao mobitelom
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Aha, več si prije imao neku preradu a sad si napravil nešto slično ko original samo što si sat stavijo na ono ravno mjesto. Od čega ti je taj sat? Šta si do sad priključijo na na njega ili bolje rečeno što ti sad pokaziva?
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
pozdrav Peter.sat je od nekog stroja al ja nemam pojma od kojeg jer sam ga kupio preko EBAY-a..bio mi zapeo za oko..pokazuje radne sate,količinu goriva u rezervaru al moram naručit plovak zatim lampice od kontakta(pritisak ulja),alternatora i zelena je za svijetlo...ravna ploča je opet jer mi sat nije mogao stati na onu kosinu...pozzzzz:drink:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
juče se malo radilo al i zapelo



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
išao sam preko oranja i sve ok dok najednom samo se ukopa i izbi voda iz brazde a ja baš kontam kako je lijepo prosušilo da bi se mogla sijat zob:icon_pray::icon_pray:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@tomo522 joj joj pa sta si ga tak jako moro zaglibit:(wasntme):
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e kolega vjeruj da nimalo nisam imao tu namjeru:(rofl)::(rofl):uuh kako sam bio ljut jer sam morao zvat kuma sa zetorom da me vadi van a onda me on lagano:icon_kidra:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
znam kolega da nisi imo to u planu ja jos mirujem jer cim bi uso na njivu dogodilo bi mi se isto ko i tebi bio danas u sumi u izvidnici na mijestima jos snijega po 10cm sve mi otpada dok malo ne svane sunce!
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ma kod mene nema snijega već duže vremena i temperature su prave proljetne al ipak ispod brazde baš i nije suvo...i ja sam danas išao u šumu i tamo je lijepo suvo ma milina..nasjeklo se nekih 12 metara i dovezlo bez problema:(y):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
ma kod mene nema snijega već duže vremena i temperature su prave proljetne al ipak ispod brazde baš i nije suvo...i ja sam danas išao u šumu i tamo je lijepo suvo ma milina..nasjeklo se nekih 12 metara i dovezlo bez problema:(y):

Onda je kod tebe super situacija da bar ja mogu u sumu to bi bilo super al bit ce lijepih dana:(happy):
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ha haa nemoj se žurit jer ti bude brzo dosadilo..meni je već dosta a radim tek tri dana
 

Najnoviji postovi

Na vrh