• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

tomo522

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
ha haa nemoj se žurit jer ti bude brzo dosadilo..meni je već dosta a radim tek tri dana

Ma nebi dosadilo mi je vise taj snijeg samo se dosadujem nista nemogu radit ja u sumi uzivam lijepo polako i nalozim vatricu malo speka ili kakvih kobasa i :icon_jook: i mogu bit cijeli dan i svaki dan:(nod):
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ma u šumi je dobro samo da se radi polako bez žurbe. A onako uz peku još je bolje i lakše :)

Jeli Tomo 522, a slike od vuče sa Zetorom nema? :wink:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ha haaa peter nema slika jer sam bio ljut do neba a još da se sramotim da moj tomica nemože izać iz blata bez nečije pomoći:D::D::drink:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e je u pravu si al meni je ovo drugi put:icon_lol::icon_lol::icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Treća sreća,treća sreća,Tomo 522.Ako u međuvremenu nestane blata,ti ga napravi sam i zaglibi pošteno,iz inata.Pa da vidiš hoće li se izvuči.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
@tomo522 ovo boss si mislio na mene ili:icon_wink::icon_wink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Jesam ja boss al nekom drugom al boss naseg foruma je na slikici ispod mene:(nod)::(nod):
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
evo opet po drugi put
Peter je uspio jednom al evo meni je drugi put


al sve se opet brzo popravilo i tomica ide dalje
nema odmora
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Kod mene je jedan desni rukavac u rezervi, molim boga da tako i ostane.:icon_keel:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
peter@
ipak si bio u pravu kad si napisao da je i na ovom isto napuknuto....nisam to zagledao al sam danas slučajno pogledao dok sam skidao frezu i skužio da je stvarno napuknuto...
pozdrav u deželu:drink:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Onda dobro vidim. Bilo bi bolje da sam se prevarijo, mislim bolje bi bilo za tebe.
Reci mi kako ti se ovo dešava. Ovo je več malo previše :icon_scratch:. Ok, desi se pa slomiš ali toliko puta?
 

Najnoviji postovi

Na vrh