• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Top 10 marki traktora

I

Istrijan1990

Guest
1. Fendt
2. John Deere
3. Massey Ferguson
4. Claas
5. Zetor
6. Linder
7. Lamborghini
8. Deutz Fahr
9. New Holland
10. JCB
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
1.New Holland
2.Fendt
3.MF
4.Case
5.Valtra
6.Deutz Fahr
7.JCB
8.Same
9.Zetor
10.Univerzal
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
1. Novi traktor
2. Svi ostali

Definitivno su jako fulao...! Deset godina stariji Fendt ,John Deere,itd... idu duže i bolje nego dva nova traktora xy marke! Imam dokaz ako ne vjeruješ!

1.Fendt,John Deere
2.Massey Ferguson, Claas, DF
3.Valtra,JCB,Case
4.New Holland,SDF grupa
5.Zetor,Belorus
6.Universal,Torpedo,IMT
.....
 
Posljednje uređivanje:

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,555
Bas mislim da nisam.Ko ima recimo 20 000€ moze kupiti novog rusa ili deera starog 10 god.Na johniju moze sutra radit generalnu koja kosta kao pola rusa a kad rusu dodje vrijeme generalne kosta kao alnaser na johniju. Malo karikiram al tako ispada.
Deutza stavio na drugo mjesto i opet na cetvrto :confused:
Uostalom cijela tema nema smisla.
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Bas mislim da nisam.Ko ima recimo 20 000€ moze kupiti novog rusa ili deera starog 10 god.Na johniju moze sutra radit generalnu koja kosta kao pola rusa a kad rusu dodje vrijeme generalne kosta kao alnaser na johniju. Malo karikiram al tako ispada.
Deutza stavio na drugo mjesto i opet na cetvrto :confused:
Uostalom cijela tema nema smisla.

Recimo ko ima 30-35 000 € i kupi novog zetora - za te novce kupi 2 Fendta (jednog 3 i jednog 6-serije -- ako su redovito servisirani naravno) vozil bude i jednog i drugog duže nego Zetora !! Govorim iz iskustva (kod mene ima dosta novih zetora )...
Slažem se da je sigurnije kupiti novi traktor ali kad on jedva dođe do 5-6000 rs bez generalke, a ima i brdo sitnih popravaka tako da je sve to lutrija i sa novim i sa starim traktorom...!
mislio sam na DF dok još nisu bili u SDF grupi!!!
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Ti su sitni popravci na jednom zapadnjaku starom 10 god do sad popapali 100tinjak tisuca kuna.
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Ti su sitni popravci na jednom zapadnjaku starom 10 god do sad popapali 100tinjak tisuca kuna.

Daj dokaži tu tvrdnju ! Ja imam 2 zapadnjaka stara 26 i 36 godina i nisu mi popravci ni veliki ni mali popapali ni četvrtinu te cifre...!!! da nisu zapadnjaci možda bi ta tvoja cifra bila i veća...!!
 
Posljednje uređivanje:

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Nisi daleko dodji do mene pa te odvedem prijatelju u susjedno selo. Iznenadio bi se jako. I sad mu neradi el. reverzer. Dva puta raskapan zadnji kraj, pumpa goriva 5 put, hladnjak je vec treci na njemu a bolje da neznas posto je, spucala crijeva pod kabinom, u getribi neka materina ispala pa stao. A ljepo radi milina ga za slusat. Jbga takva sudbina
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Nisi daleko dodji do mene pa te odvedem prijatelju u susjedno selo. Iznenadio bi se jako. I sad mu neradi el. reverzer. Dva puta raskapan zadnji kraj, pumpa goriva 5 put, hladnjak je vec treci na njemu a bolje da neznas posto je, spucala crijeva pod kabinom, u getribi neka materina ispala pa stao. A ljepo radi milina ga za slusat. Jbga takva sudbina

Ma nismo daleko! Žao mi je prijatelja možda bolje da proda i kupi nešto od starije generacije pa se bude navozil ( jedino kaj to nije šminka- a i za polje mu netreba)! Jel ima fendta serije 5 ili 3 ili nešto treće...?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
1.NH
2.Case
3.McCormick
4.SDF
5.MF
6.Landini
7.JD
8.Fendt
9.Ursus
10.Zetor
 
I

ihorzic

Guest
1.NH
2.Case
3.McCormick
4.SDF
5.MF
6.Landini
7.JD
8.Fendt
9.Ursus
10.Zetor

mjenjam po mom mišljenju od nižeg na više po brojevima : 3,4,9,10,6,5,1,2,8,7
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ova tema je nemoguča misija ,kako tko ima mogučnosti održavati,tj financije ali meni moj mali ferkić najpouzdaniji, sad je gotovo naj stariji u selu od godišta 81 bez generalke ,a susjed ima nočne more sa svojim jonijem jer mu popapo brdo love za multipower a jony je izgledo kao slika,j..i ga nije imao sreče,tako da nema pravila evo čovijek godinama tu blizu mene vjeran je zetoru i nova proxima mu popala prošlu zimi 40 000 kn i opet kaže da za dve godine kupuje novog zekana,tako da recimo da imam love ,stroj za mene za stalno je FENDT 311 sa pr.hidraulikom i kardanom,ništa više ,baš sam skroman:rolfer::rolfer::rolfer:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
mjenjam po mom mišljenju od nižeg na više po brojevima : 3,4,9,10,6,5,1,2,8,7

kolega...to je u mojoj glavi tak...i da kad sjednem u johana da mi dvije hostese plešu u topićima svaka sa jedne strane nebi ga uzel...
delal sam sa johnijem i traktor mi se nimalo ne sviđa...po meni...nije da ga pljujem...ali samo oni koji ga imaju neka ga imaju kod mene na dvoru sigurno nebu stal...;)
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
kolega...to je u mojoj glavi tak...i da kad sjednem u johana da mi dvije hostese plešu u topićima svaka sa jedne strane nebi ga uzel...
delal sam sa johnijem i traktor mi se nimalo ne sviđa...po meni...nije da ga pljujem...ali samo oni koji ga imaju neka ga imaju kod mene na dvoru sigurno nebu stal...;)

Ja bi uzel te dvije hostese a traktor bi prodal kad mi se nebi sviđal več bi se sa njima nekak mučil i tu bi me kosti bolile od oranja i tanjuranja :rolfer:
 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
1. New Holland (+ stariji modeli Ford, Fiat)
2. Case
3. Claas (+ Renault)
4. Fendt
5. Steyr
6. Landini
7. John Deere
8. MF
9. SDF (Same, Deutz,Lamborghini,Hurlimann)
10. Lindner
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Ja bi jedino zamjenil JD sa MF.[emoji6]
c32e73d935238bda4fc044b9ae890bf0.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,243
Bila ti je ta slika i kriva je potpuno.
 

Najnoviji postovi

Na vrh