• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo RX 120

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Gdje si nabavio dijelove?

edit;

dali mi se čini, ili se dva susjedna zupčanika sa zadnje slike oblikom i dimenzijama zuba razlikuju od ostala dva?
 
Posljednje uređivanje:

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Simpatične kočnice ima jel to orginal.

Deutz je na svojim modelima imao diskove, dok je Torpedo do 9006 (ako sam u pravu) imao doboše (bubnjeve), a na većim modelima je također stavljao diskove na mjesto bubnjeva
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Moram pitat mozda je malo glupo pitanje al eto, kako moze spena ili kojekakvi komadi doc tako visoko do trkaca?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Moram pitat mozda je malo glupo pitanje al eto, kako moze spena ili kojekakvi komadi doc tako visoko do trkaca?
Tu je diferencijal skoro na dnu i mislim da tu nije bilo špene.
Tu je riječ o lomu.
 
N

Nevjernik

Guest
Deutz je na svojim modelima imao diskove, dok je Torpedo do 9006 (ako sam u pravu) imao doboše (bubnjeve), a na većim modelima je također stavljao diskove na mjesto bubnjeva

To lijepo izgleda kočioni su vjerojatno jaki tako da nema brige.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Potrgana je osovinica trkaca ali vidim da su i neki zubi dobili karijes
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Normalno, kad je pukla osovina onda su najebali zubiči
 

STARAC

Novi član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
17
Gdje si nabavio dijelove?

edit;

dali mi se čini, ili se dva susjedna zupčanika sa zadnje slike oblikom i dimenzijama zuba razlikuju od ostala dva?

Osovinice su napravljene u Djuri Djakovicu.Cekao sam mjesec dana da ih termicki obrade.Zupcanike sam nabavio preko gazde Auto Plus u Sl. Brodu.Sto se tice zubcanika cini ti se da su razliciti,potpuno su identicni.

Simpatične kočnice ima jel to orginal.

Kocnice su orginal.Brenzaju kao lude!!!

Tu je diferencijal skoro na dnu i mislim da tu nije bilo špene.
Tu je riječ o lomu.

Doslo je do loma pod opterecenjem.

:(doh)::(doh):
Fino zlo te snašlo

Zlo je moglo biti i vece.Prosao sam kao bos po trnju!!! Sto se tice rastavljanja,onako je kako si govorio.Samo sto se mora sa desne strane otvarati diferencijal jer se lijeva poluosovina nemoze izvuci vani zbog segerovog prstena koji drzi polutku kandze blokade.Hvala na pomoci.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Koja strojcina lijepo sreden zasto nisi pofarbo u lijepu zelenu lijepi je i ovak al zelena bi bolje mu stajala!!
 

Momo

Član
Tu od
26 Lip 2007
Poruka
141
Koja strojcina lijepo sreden zasto nisi pofarbo u lijepu zelenu lijepi je i ovak al zelena bi bolje mu stajala!!

Hvala!Mi volimo kad se plavi meni je ovako jedinstven.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,368
Svaka čast odlično izgleda.
A ova prednja hidraulika je fabrički na njemu ili je kasnije složena ?
 

Brks04

Novi član
Tu od
16 Sij 2023
Poruka
1
Problem je u hidrulici.Traktor se pokvario tokom oranja, plug je otisao previse u zemlju i ja sam ga pomocu rucic htjeo dignuti i nista nije odreagovalo. Otkopcao sam plug i dosao kuci, sautradan sam upalio traktor poluge su se odma podigle i nisu se mogle spustiti.
Onda sam tu nesto caprko i pomjerim ramena u desnu stranu poluge spanu i sad se opet nemogu podici.
Ako se nekom zna u cemu je problem neka kaze. Hvala unaprijed
 

Najnoviji postovi

Na vrh