• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo RX 120

STARAC

Novi član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
17
Uredan stroj...

Svaka cast na odrzavanju!
Hvala!
stroj je 89 god kod mene je od 04god do sada je sluzio bez prjekorno sada su otisli trkaci te je ustanju mirovanja do popravka
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Ali na istom mjestu gde ovaj ima tromble?

Da, trebalo bi biti tu. Kao što je TD 75, 90 tu imao doboše, kao na slici kod tebe, Deutz te snage je imao diskove, isto tu (na vratilu konusno tanjurastog zupčanika), pa pretpostavljam da i RX120 ima TU diskove.


PS.

Lijep traktor.

Neka iskustva? Motor, kakav je radnik, potrošnja, buka u kabini...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Ako je tak kak Torpedo veli onda netreba trube skidati, a tak mi se i čini sa slike
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Poklopac hidraulika dole, diskovi dole, šarafi poklopaca diferencijala (ispod diskova)dole, ležaji van, osovina diferencijala barem jedna van i onda diferencijal kroz poklopac hidrauklika van.
Hmmm, tam je i osovina kanđe špere .................

Uglavnom još uvjek mislim da trube netreba skidati.
 

STARAC

Novi član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
17
Da, trebalo bi biti tu. Kao što je TD 75, 90 tu imao doboše, kao na slici kod tebe, Deutz te snage je imao diskove, isto tu (na vratilu konusno tanjurastog zupčanika), pa pretpostavljam da i RX120 ima TU diskove.


PS.

Lijep traktor.

Neka iskustva? Motor, kakav je radnik, potrošnja, buka u kabini...

Traktor ima oko 4000 radni sati.Motor sam radio kada sam ga kupio i od tada nemam problema,ne trosi ulje.Nije veliki ni potrosac.Ja sa njime obradjujem od 10 do 15h.Sto se tice buke nije bas tih,srednja zalost,ali se naviknes.
 

STARAC

Novi član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
17
Poklopac hidraulika dole, diskovi dole, šarafi poklopaca diferencijala (ispod diskova)dole, ležaji van, osovina diferencijala barem jedna van i onda diferencijal kroz poklopac hidrauklika van.
Hmmm, tam je i osovina kanđe špere .................

Uglavnom još uvjek mislim da trube netreba skidati.

Hvala ti puno na odgovoru.Bio sam u dilemi jer sam imao dvije razlicite informacije pa nisam znao sta da skidam a sta ne.POZDRAV
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Zdrobil se onaj igličasti na osovinama u diferencijalu.

Znam, dužan sam ti još one slike, ali još nije došlo vreme za njih.
biče :icon_wink:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,978
Na poklopcima su rupe sa navojima i tu stavljaš šarafe da bi ih izvukel van, ali osovine i ležaji su sranje za izvaditi.
Ako zapneš bumo probali pomoči kolko možemo.

Malo poslikaj pa počasti forumaše kojom slikom.
 

Najnoviji postovi

Na vrh