• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 4506

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Nebi da te sikiram,al kod tebe je najvjerovatnije problem zajedenost zubica na spojnickoj ili unutar zupcanika.To je najcesci problem iskakanja poluge za brzohodne brzine.
i05103-kopija.jpg

i04369-kopija.jpg
 

zagi33

Novi član
Tu od
11 Lip 2014
Poruka
9
jel se moze sta gore dogodit ako ga sad do kraja sezone vozim pa ga na zimu raskopam opet!
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Ako bas iskace lako onda to odradi ovako .Rizikujes vilicu koja ukapca zupcanik.
i04094-kopija.jpg
 

zagi33

Novi član
Tu od
11 Lip 2014
Poruka
9
nije potrebno drzim ga lagano nogom nekad izbaci a nekad ne! bitno da nizbrdo ne izbacuje i ne dimi se nista iz mjenjaca! a ionako sa teretom koristim spore brzine!

hvala na odgovoru!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Lisnik ovo sa žicom mi je poznato, kod rođe na 6206 je takva žica i pucala ali oni su to samo terali
 

zagi33

Novi član
Tu od
11 Lip 2014
Poruka
9
sta bi bilo spustil sam ulje od hidraulike van zapalil traktor malo ! natocil ulje i sad mi hidraulika ne radi! dal se mora ona ozracit valda?
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Moguće da ti se napravio zračni čep ispred pumpe pa ne može ulje do nje,ja to rešavam tako da odšarafim tanju cjev(onu što je pod pritiskom) na pumpi i upalim traktor dok ne krene curiti ulje van i zašarafim je nazad i onda hidraulik radi normalno,i ako to budeš radio stavi nekakvu kanticu ispod pumpe da ti ne iscuri ulje :icon_biggrin:
 

zagi33

Novi član
Tu od
11 Lip 2014
Poruka
9
isprobal sam tak ide vise zraka nego ulja kak rjesit to da pumpa preradi normalno od hidraulike!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Upali traktor,odvrni lagano vijak na izlazu iz pumpe i pusti da zrak izlazi, te dok počne teći ulje bez zraka zavrni vijak.
 

zagi33

Novi član
Tu od
11 Lip 2014
Poruka
9
koji vijak mislis na onu tanku cijev! od pumpe i dal da traktor radi ili ne!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Da ti nije ono gumeno crijevo na spoju usisnog lajtunga iznutra oštečeno :icon_scratch:
 

zagi33

Novi član
Tu od
11 Lip 2014
Poruka
9
koje gumeno crijevo? radila je hidraulika al sam spustal ulje i upalil traktor na par min! natocil ulje i vise ne radi danas isel ozracit dize jedva uz jaki gas al slabo skroz!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Koje ulje ide u TD 45 i koliko u hidraulični sistem??

U getribu ide predpostavljam hipenol?
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
U hidraulik ide super 3ili super 5 ubiti isto ko i u motoru jer zna pomalo propustati semering na uljnoj pumpi pa ode u motor, ide 12 lit. A u mjenjac ide hipenol
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
koje gumeno crijevo?
Zaboravi, sad sam pogledal slike i 45 nema toga. To je na 75-tici :mur:

Koje ulje ide u TD 45 i koliko u hidraulični sistem??

U getribu ide predpostavljam hipenol?
Mene ako se pita ja bi stavil hidraol, ali može i motorno bez problema
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Čija je proizvodnja ove kabine na Adriaticu s prve slike? Gledam ovu svoju zamijeniti za neku malo lakšu za ulazak. S ove uvijek moram skakati dolje-gore kao jarac. Da mi znati tko ju napravi tako nezgrapnu. Vidim po oglasima da neki stari Deutzovi 4006 imaju kabine kao s treće slike. Ta mi se čini onak OK za ulaz-izlaz. To je neka orginal za Torpedo-Deutz rađena ili je i za neke druge traktore?
 

Prilozi

  • kabina10.jpg
    kabina10.jpg
    45.1 KB · Pregleda: 2,883
  • DSC01421c.jpg
    DSC01421c.jpg
    65.1 KB · Pregleda: 1,253
  • deutz-torpedo-4006-1979g.jpg
    deutz-torpedo-4006-1979g.jpg
    58.2 KB · Pregleda: 3,623

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
Takvu kabinu kao na prvoj slici imam ja na svom proizvodnja panex Čakovec. dal ih još rade neznam probaj ih kontaktirat .
 

Belarus

Novi član
Tu od
6 Pro 2012
Poruka
15
Bok ljudi,nemogu nači sliku one polukabine(ambrele:icon_e_smile:) za 45-taka pa ako ima tko nek prikelji da vidim naime kupio sam si jednoga ali prijašnji vlasnik je tu ambrelu prodao a nemogu registrirati traktor bez nje pa samo da ju malo snimim pa ću je izmislit... hvala!!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Spajam zmigavce na torpedu pa sam se pogubio. Kako je nedostajao prekidac za sva 4 i prekidac za zmigavce to je sve bilo pocupano pa sad treba nazad spojit.
Zanima me koja zica ide na osigurace, koja na prekidac.






Slobodne zice su ona crna i crvena iz prekidaca za sva 4, a iz automata dvije plave, 15 i 56

Sta uopce ide prvo od osiguraca. Automat ili prekidac za sva 4?
 

Najnoviji postovi

Na vrh