• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 4506

tomek wolf

Novi član
Tu od
13 Tra 2021
Poruka
19
pozdrav svima,

Kupio sam Torpedo 4506, bez kabine, ali nisam uz njega dobio topling. Kako sam početnik u vezi upotrebe traktora, imam par pitanja. Koji topling da kupim i gdje, na zagrebačkom području? Treba mi za dvoredne OLTove plugove, Panexov malčer i frezu. Jel se za sve može koristiti isti topling ili za svaki priključak ide različiti?
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Jedan topling za sve priključek koje si naveo. Zagrebačko područje je veliko. Probaj pitati u Sekru ili Auto-Poljostroj, ako si na istočnoj strani ZG.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,709
Nek ti netko izmjeri originalnu...sve drugo je nagađanje.
 

tomek wolf

Novi član
Tu od
13 Tra 2021
Poruka
19
A bokte odgovora...
Pa zato i pitam na poljoprivrednom forumu na temi o upravo tom modelu.
Ovo ko da je filozofski forum a ne poljoprivredni, kolko ste spremni komplicirati bez konkretnog podatka...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
A bokte odgovora...
Pa zato i pitam na poljoprivrednom forumu na temi o upravo tom modelu.
Ovo ko da je filozofski forum a ne poljoprivredni, kolko ste spremni komplicirati bez konkretnog podatka...
Vjerujem da neko ko ima takav model traktora i koristi spominjane priključke zna konkretan podatak koji tebe zanima.
Ali:
Ako je podatak netočan ti se nemaš kome požaliti.
Pošto neznaš ili nemaš na čemu izmjeriti najbolje je pričekati kad buš sve podatke imal i izmjeriti ili pitati u dučanu koji ti je najbliže.
Ako ti trgovac krivu dužinu poluge proda možeš si bar malo olakšati dušu kad buš sa tom spominjanom polugom po dučanu mahal.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako krača od tajo pajo linka ne valja ja vračam pare

Muha ,molim ljepo covjek ne bi tak reagirao da je dobio odgovor ili da nije dobio nikakvi.amen
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,933
Imam ovu od srednje vrijednosti 47cm (od centra rupe do centra) zadovoljava za sve priključke
IMG_20231011_134424.jpg
 

Tommy

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2021
Poruka
3,519
Na neki stroj paše kraća poluga na neki duža, nema jednoznačnog odgovora. Ja imam na 4806 original Deutz polugu. Mogu ju izmjerit kad dojdem doma.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Ja na 4806 nemam orginal već kad sam išo kupit kupim za Imt 560,i figu duža je al naviko sam.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Muha ,molim ljepo covjek ne bi tak reagirao da je dobio odgovor ili da nije dobio nikakvi.amen
A valjda je onda tak.

Pamtim i zauvjek bum pamtil dan kad sam čoveku tak preko foruma pomogel da je okrenul lamelu naopačke..... srečom mi je slikal pa nije moral dvaput traktor na pol, samo je kuplung dvaput skidal.

Kak god bilo čovjek mi se zahvaljival kaj sam mu pomogel zamjeniti lamelu i poštelati capice online mada sam mu zbog svoje nesmotrenosti skoro odmogel, a htel sam pomoči.
Srečom pa nisam jedini, ima nas još.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,568
A najbolji su ovi novopridošli članovi koji u prvom postu postave pitanje i ako im se ne odgovori u roku odmah (cca 10 minuta), odmah izražavaju nezadovoljstvo i negoduju. Isto se ponašaju ovi koji traže savjet sad i odmah nakon napisanih dva posta!
Strpite se malo i pokažite barem malo strpljenja i tolerancije prema ostalim članovima.😑
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dobio si like ali ovaj put nisi u pravu , kaj je trebao pospamati pola foruma ili čekati 3 godine za jedno pitanje .
Samo da se zna , više ga ne zastupam bez naknade , amen
 

Najnoviji postovi

Na vrh