• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 9006 A

  • Temu pokrenuo john66
  • Datum prvog posta

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Moj je '94. godina, te su felge bile na njemu. gdje su nestale slike?
 

dario10004

Novi član
Tu od
21 Sij 2014
Poruka
5
Pozdrav, novi sam ovdje,
imam torpeda 9006, i imam problem sa hidrulikom, traktr kad je hladan diže normalno, kad se ugrije neće više dizat, digne skroz malo od zemlje.
Promjenio sam Pumpu, i sve gumice u hidrulici, ulje novo, i još uvjek mi se to dešava.
ako ima netko da je doživio sličan problem ili netko tko se više kuži u Hidruliku od topreda molio bih vas da mi date neki prijedlog u ćemu bi bio problem.
Hvala :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Razvodnik si diral?
Ima kakvih pomaka na bolje nakon remota ili je isto?
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
procitao sam cijelu temu ali se slabo spominje, nesto malo oko mjenjaca i tak..
u globalu, po njuskalu su 9006 oko 50 000kn plus minus ovisno o stanju, vrijedi li traktor te novce, koje su mu mane opcenito, kakav je za odrzavanje i koliko npr kosta generalka.
moze usporedba sa zetorom 7711 kojeg bi mozda on nasljedio..
trebam traktor za oranje, rotodrljaca, prikolice 50-ak jutara zemlje
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
bas smo jucer vozili kukuruz kod kolege,i on ima dugu devetku bez prednjeg pogona, u blatu je nula,neokretan,i kabina je prema zetorovoj ko zatvorska celija. snage ima, za po dobrom putu i po suhome, kad se optereti potrosnja je neka normalna,nema tu govora da trosi ko upaljac. najveca mana je mjenjac,koji je vec vise puta popravljan,ali stalno iskace iz brzina,a i bez toga su one poznate po slabom mjenjacu koji ne prati snagu motora. na iber gasu ide nekih 30km/h, ako tvoj zetor ima 34 cola gume,onda je i malo sporija od njega. za hidraulik ne znam kakav je,posto ne radi s njim nista... moj dojam je dosta los. prva vuca bi puno pomogla,ali opet ima tu dosta mana.uostalom,ako imas vremena,procitaj cijelu temu o torpedu,sve ti bude jasno. mislim da se za tih 50 000kn moze naci neki solidan mf,oni su jeftiniji u tom rangu snage.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nabavio samprednje utege za devetku, nova tipa, sad mi nije jasno na koji nacin se oni ucvrscuju na nosacu? Nesto mi nedostaje ispod, kakva cijev ili ...?
 

torpedo 7506

Član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
135
Od ispod dođe cjev koja je obložena sa gumom i na svakom kraju ima rupu za šeraf koji se onda zategne
 
K

Kazuki

Guest
Curenje ulja iznad ukapčalica za prednji pogon za traktor torpedo 90?iskustva?
 

Belarus

Novi član
Tu od
6 Pro 2012
Poruka
15
Pozdrav svima!! Imam pitanje,naime kad bi sad kupio torpeda 90ks bez prednjeg pogona dali se moze naknadno ugradit ili ne? Hvala unaprijed :)
 
Tu od
3 Srp 2013
Poruka
52
Možda neko prekida s poljoprivredom a hoće se riješiti svoga ljubimca TD 9006 A s priključcima slobodno ponudite u inbox.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
vidim da u oglasniku ima i deutza 100 06, kakav je u odnosu na 90 06 ??
 

Hrga

Novi član
Tu od
7 Ožu 2015
Poruka
15
pozdrav, jel moze netko reći proceduru zamjene semeringe spojnicke na td 9006, curi mi ulje i zamascuje kvačilo
 
Na vrh