• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo TD 9006 A

  • Temu pokrenuo john66
  • Datum prvog posta
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Postovanje, otisao mi lezaj na prednjem pogonu, tj na desnoj strani (dugackoj osovini) i sad ne nadem takav lezaj stari je broj 2208. to je valjkasti lezaj bez unutrasnje kosuljice, Nasao sam jedino lezaj RNU 2208 SKF i ne stane na osovinu. Da li tko zna gdje ima za kupiti lezaj koji ide original?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Neznam onda kaj da ti velim, kakav je to onda ležaj kod tebe? Očito neki namjenski.
jedino kaj mi pada na pamet je da daš osovinu obrusiti na mjeru za ležajeve koji su lakše dobavljivi ako ne najdeš nigdje takav ležaj.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Nema veze, ja sam dal brusiti cementirane zupčanike i vozili su bez brige dalje.
Barem je takvo moje iskustvo.

Ne mogu trenutno nači sliku tog oštečenog zupčanika, ali radil sam i bilo je dobro.
 

domo1984

Dobro znana faca
Tu od
22 Srp 2014
Poruka
550
Naj brze i naj jednostavnije u auto i tamo ili ako imas koga odande da ti on kupi pa posalje nema trece,usput vidis sta je jos tamo povoljnije pa kupis.
 
Tu od
21 Sij 2012
Poruka
496
Dogovorio sam nekoga tko ide tamo da kupi, koliko sam trazio negdje u Hrvatsko nema ta dimenzija lezaja, ne proizvoodi ga nitko osim Srba (i original je njihov UTL Yugoslavia)
 

Drago312

Novi član
Tu od
31 Ožu 2020
Poruka
4
Lijep pozdrav!
Imam torpedo 9006 i imam problem s hidraulikom opće ne reagira, a volan radi normalno, ako ima ko kakva saznanja što bi to moglo biti.
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,868
Došlo ti smeće u ventil, to ti je na regulatoru čep imbus i unutra ventil koji ima malu rupu koja je začepljena.
 
Na vrh