• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Torpedo traktor

B

budanec

Guest
Bok. novi sam ovdje . imam dva traktora imt 542 i torpeda 4506 ali kad idem u šumu uvijek mi je izbor torpedo jer je za mene puno bolji
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
Bok. novi sam ovdje . imam dva traktora imt 542 i torpeda 4506 ali kad idem u šumu uvijek mi je izbor torpedo jer je za mene puno bolji

Pozdrav i tebi.


A cuj, sve ovisi o navici. Meni da je ne znam koji traktor, ako mi nije drag ja s njim "necu" radit. Koje godište je Torpedo? Dali je 4506 kako piše, ili je TD45 Adriatic? Koliko imaš radnih sati? Prvi vlasnik ili...?


Novi si ovdje, pa, ovakvi postovi poput tvog razbuktaju svađu na forumu. Mislim, kad spomeneš dva traktora i jednog izdvojiš kao boljeg. Nadam se da ce ekipa imat razumijevanja i da nece tema otic u raspravu krivog smjera.
 
B

budanec

Guest
Pozdrav i tebi.


A cuj, sve ovisi o navici. Meni da je ne znam koji traktor, ako mi nije drag ja s njim "necu" radit. Koje godište je Torpedo? Dali je 4506 kako piše, ili je TD45 Adriatic? Koliko imaš radnih sati? Prvi vlasnik ili...?


Novi si ovdje, pa, ovakvi postovi poput tvog razbuktaju svađu na forumu. Mislim, kad spomeneš dva traktora i jednog izdvojiš kao boljeg. Nadam se da ce ekipa imat razumijevanja i da nece tema otic u raspravu krivog smjera.
torpedo je 83 g ,4506, 7000rs prvi vlasnik.
a breznica je pokraj novog marofa
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
torpedo je 83 g ,4506, 7000rs prvi vlasnik.
a breznica je pokraj novog marofa

Dali je otvaran motor? Kum ima 4006, prošle godine ga je komplet rastavio radi bojanja pa je napravio i generalku. 11.000 radnih sati bez otvaranja motora. I to mu nije bila granica, radio bi još, ali kad je već ulazio u takav posao, i sve je bilo rastavljeno, osvježio je i motor.
 
B

budanec

Guest
Možda i je ali je do Visokog 3 puta bliže:butthead:

da ali ja nisam znal na koje visoko misliš pa sam napisal pokraj novog marofa.
motor nije nikad otvaran
:finga::finga::finga:

Dali je otvaran motor? Kum ima 4006, prošle godine ga je komplet rastavio radi bojanja pa je napravio i generalku. 11.000 radnih sati bez otvaranja motora. I to mu nije bila granica, radio bi još, ali kad je već ulazio u takav posao, i sve je bilo rastavljeno, osvježio je i motor.

ne nikad nije motor bio otvaran. ti motori su vječni.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
Dali je otvaran motor? Kum ima 4006, prošle godine ga je komplet rastavio radi bojanja pa je napravio i generalku. 11.000 radnih sati bez otvaranja motora. I to mu nije bila granica, radio bi još, ali kad je već ulazio u takav posao, i sve je bilo rastavljeno, osvježio je i motor.

radsilicu i lezaje vjerovatno nije trebalo dirat, samo karike i eventualno dizne i to je to
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
radsilicu i lezaje vjerovatno nije trebalo dirat, samo karike i eventualno dizne i to je to

Koda si ga ti popravljal.

Karike i dizne, te je boš pumpa štelana. Brtve i sitnice, naravno.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
483
jedno pitanje za kolegu Muhaničara. čuo sam da kod sastavljanja motora tih starijih deutz torpedo motora, npr torpedo 7506 ,primjenjuje neki čudan postupak štelanja ventila , neke kuglice metala, olova ili nešt slično.
o čemu se u stvari radi?
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,257
Ne kod štelanja ventila, nego kod određivanja komresionog prostora, odnosno, razmaka čela klipa kad je u GMT i glave.
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
483
određivanje- štelanje kompresionog prostora ? zašto to?
zašto se to ne radi kod drugih traktora?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
itekako se radi ..svaki zahvat na bloku( osim pranja) razumjeva kontrolu i korigiranje kompresionog prostora
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
jedno pitanje za kolegu Muhaničara. čuo sam da kod sastavljanja motora tih starijih deutz torpedo motora, npr torpedo 7506 ,primjenjuje neki čudan postupak štelanja ventila , neke kuglice metala, olova ili nešt slično.
o čemu se u stvari radi?
Eto kolege objasnile, a ja još jedino mogu nacrtati samo moram potražiti slike.
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
Poštovani forumaši, htio bi ove zime kupiti veći traktor sa prednjom vučom, u okviru kupnje imam i torpedo 75, e sad vidim da ima onih starijih linija sa okruglim svijetlom, a i ovih novijih sa kockastim svijetlima i drugacijom maskom, osim sto je razlika u limariji dali ima i nekih drugih razlika, kao npr. motor ili mjenjac? Molio bih vas za savjete pošto nemam iskustva sa takvim traktorima, trenutačno radim sa imt-om 560! Hvala
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
785
7506

Postoje dvije vrste getriba. Sa ravnim zubima (mislim da se nalaze na modelima bez prednje vuče, i ne mogu goniti prednju vuču) i novije sa kosim zubima (po meni kvalitetnije). Mjenjač ima sinhronizirane sve brzine (ovaj sa kosim zubima, za ravne ne mogu tvrditi nisam siguran). Također ima dobar izbor brzina. 4brze, 4radne, 4spore brzine, +4 brzine u rikverc (ima jako brzi rikverc, odlično u blatu). Također, prednja vuča radi i u rikverc. Koliko sam upoznat postojale su dvije vrste prednje vuče, talijanska i Torpedo. Po meni, Torpedo je nedvojbeno bolja. Ima osjetno veči ajnšlag, kvalitetnija je, a poluosovine kompletno pašu od TAM-a 110. Koliko sam vidio, ima dva izvoda hidraulike iza (za kipu ili šta već treba). Mjenač je malog hoda i vrlo precizan, nakon vožnje 7506 (1997god) svaki drugi traktor je "muka" (nije muka, ali nije ugodno kao na 7506) ovog šaltaš kao auto, precizno kratko lako. Volan ekstremno lagan (kod duplaka). Najmanji potrošać u klasi. Ako uspiješ nači očuvan primjerak (nažalost teško je, ali može se) neče ti biti žao.

Da nadodam još kako ima 540 i 1000 o/min kardana.
 

Najnoviji postovi

Na vrh