• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tov junadi

Tufi91

Novi član
Tu od
17 Ruj 2018
Poruka
22
Zanima me otprilike koliko bi bilo potrebno silirati ha kukuruza, da utovim oko 100 bikova godisnje? Inace dajem silazu, sijeno i koncetrat..
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,854
Ovisi koliko misliš davati dnevno i koliki očekuješ prinos po ha.
Uglavnom čovjek ima 30krava sa junicama i bikovoma i kaže da mu za cijelu godinu dosta 6ha silaže..kakav mu je obrok uz to neznam..a neznam ni koliki mu je prinos po ha silaže..
 

krone

Član
Tu od
14 Pro 2012
Poruka
142
pozdrav,jel tko zna koja je cijena teladi u rumunjskoj,jel ima koja web stranica da se može vidjeti
 

agrobika

Novi član
Tu od
2 Tra 2019
Poruka
10
Pozdrav, imate li nekog kupca za junad da je uredan sa plaćanjem, cca 650 kg prosjek, 30 komada?
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
U firmi niće novo tovilište, sad je već pod krovom, ali nemam trenutno slike ;)

9NjHKJh.jpg


Lx5gOc5.jpg


C6xRNw2.jpg


X1cL0fs.jpg


pHsTwj4.jpg



yfjC8JP.jpg



fijHYb1.jpg


8GvRjBU.jpg


ccTgIo4.jpg
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,854
Koristim ja,isto i joosten milk,panto je jeftiniji,a razlike neke nisam primjetio..
 

kruno1601

Član
Tu od
8 Sij 2015
Poruka
91
Di nabavljas joosten milk i po kojoj cijeni?.
Jucer pricam sa kolegom on koristi milkivit isto veli da je zadovoljan..
Jel kupujes telad ili imas svoju?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,854
U poljoapoteci,200kn je 10kg joosten-a,panto je 25kg 380kn.
Imam svoju telad,uglavnom dohranjujem one koje krave odbace,ili imaju premalo mlijeka.
 
Na vrh