• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tov pilića

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
Počinjem s tovom pilića za prodaju pa bih molio da mi neko stavi kako hrani s čime na što da pazim i ostalo hvala
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
Počinjem s tovom piliča za prodaju pa bih molio da mi neko stavi kako hrani s čime na što da pazim i ostalo hvala

evo, za početak ti ide 1kg startera po pileku, znači koliko pilića imaš, toliko kg startera moraš kupiti, i kad to pojedu, ide grover...
 

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
za početak ću 100 komada u turi hraniti kasnije možda i više

koliko je cijena smjese s kojom vi hranite i koja je smjesa
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
M

Marka31

Guest
idem od toga da češ toviti bijele piliće, ako je tako onda kupiš na 100 pilića za početak 200kg startera kad to pojedu za nekih mjesec dana izvažeš ih normalno ne sve i trebali bi imati u prosjeku oko 1,8kg onda ih počneš hraniti superom nekih 17-25 dani nakon toga 3-4danačistim šrotom i imati češ piliće od 2,5-3,5kg
 

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
tov piliča

ja ti u prosjeku godišnje othranim oko 300 kom sa starterom 3 tjedna onda grover i na kraju čisti šrot nekoliko dana a smjesu si prilagodi prema ponudi koja ima kod tebe u vet apotekama ne želim nikoga reklamirati pozdrav bjonda:vragek:
 

pocek

Član
Tu od
17 Pro 2010
Poruka
103
tov pilića u kavezima-gajbama

Ja sam mladi uzgajivač tovnih piliča pa bih htio pitati kakve bi gajbe trebao napraviti za uzgoj piliča.Ako neko ima nekakve slike molim neka stavi na forum da vidim.Hvala
 
I

ihorzic

Guest
Ljudi pomozite mi naći piliće brojlere stare do mjesec dana starosti.
Trebao bi oko 1. listopada jedno 400 kom.
HVALA !!!!!!!!!!!!
 
H

Hrvach

Guest
Javi se u valionicu VALIPILE imaš njihovu stranicu i kontakt na internetu. Oni su ti inače iz Sesveta ili Ses. Kraljevca i imaju dostavu.
 
I

ihorzic

Guest
ma ok znam za njih , samo neznam da li imaju prodaju te starosti.
Da li je itko nabavio kod njih i po kojoj cijeni
 
H

Hrvach

Guest
Ima ti farma Jagušt iz okolice Zaprešića, moji su kupovali piliće od njih. Teški su 950-1000g.Neznam jel će imati 400 komada ali mogu nabaviti broj ako treba pa pitaj.
 
I

ihorzic

Guest
Može ljudi dajte mi pomozite , treba mi negdje oko 500 kom.
Dajte mi telefone ili ,..
Može prevoz i moj , nije upitno .
I HVALA Vam unapred !!!!!!!!!!!!!!
 
T

tovljenik pilića

Guest
pozdravljam sve tovljenike pilića. e ovako imamo farmu pilića nažalost praznu tovili smo naj više 12 tisuća za veterinu koja je u stečaju ,tovili smo i za neke privatnike 6 tisuća jer za gore nemam opreme,ali je sve propalo tako ako mi netko može dati neki kontakt,informaciju za koga bi se moglo toviti . unaprjed zahvaljujem
 
H

Hrvach

Guest
Uh, nažalost neznam nikoga iz svojeg kraja,a još manje iz vašega. Sve kaj je bilo je propalo, naše farme stoje prazne,a uvozimo piliće hranjene s UREOM koji se raspadaju kad ih pečeš...
 
H

Hrvach

Guest
adviser, poruka je čista reklama i nalazi se u krivom podforumu. U skladu s pravilima foruma bit će pobrisana. Oglasi idu u dio foruma namijenjen za oglase,a ne na slobodne teme. Idući takav potez, ma od koga bio, biti će kažnjen s zabranom pristupa forumu na određeno vrijeme!
Hvala na razumjevanju!
 
I

ihorzic

Guest
- nisam znao da je hrvach toliko opasan , pa bi odma prijavljivao i brisao
????????????????????????????????????
 
H

Hrvach

Guest
Red, rad i disciplina:D Forum je dosta velik i ima mjesta za sve samo treba gledati i malo čitati. Treba čitati pravila foruma:mad::twisted: Za sve nejasnoće javite se u za to predviđenu temu ili bilo kojemu moderatoru,administratoru ili bilo kome iz vodstva foruma na privat poruku. Ako se neko misli oglašavati,a nikome ne pomagati i pisati svoja iskustva bolje da se ne registrira na forum nego nek ide na njuškalo ili oglasnik.
 

donmarco

Član
Tu od
28 Velj 2011
Poruka
237
Koja je razlika između kokoši i zmije ?
Prvu oženiš, a drugu dobiješ nakon ženidbe :heart:
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Dali netko tovi piliće iz samobora(pilko-mil) kako ste zadovoljni njihovim pilićima
 

Najnoviji postovi

Na vrh