• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktor-motokultivator za hobi-vikend majstora poljoprivrede

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
I

INFERNO

Guest
Pozdrav,
zanima me što kupiti za održavanje i uređenje par kvadrata vrta i nešto vočnjaka, obzirom da bi pod stare dane prebacio se na selo-vikendicu i tamo se pomalo zabavljao poljoprivredom ako ju mogu tako nazvati, a naravno da ta mehanizacija ne iziskuje velike novce ulaganja, znači nešto prosječno a adekvatno mojim potrebama
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Moj predlog bi bio:Labin SS sa anlaserom,freza,plug i pogonska prikolica to je dovolno za tvoje potrebe,možda i previše.L.P.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Još bolje možda od labina napraviti mali traktor u kučnoj radinosti, da nemora hodati za njim. Ima dosta videa na tu temu na internetu.
 
I

INFERNO

Guest
ovako radi se jedno tisuću kvadrata sve skupa i naravno više mi se svđa opcija da se vozim a ne da trčim za strojem koliko se opće kreču cijene tih strojeva čitam pomalo na forumu al jebiga svaki cigo svoga kojna hvali
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ako je strmo,bolje motokultivator(najbolje neki dizel),a ako je ravnica za te potrebe najbolji je tomo vinkovic.Motokultivator dizel je oko 1000e,a tomo oko1500e pa navise
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh