• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktor YTO X 904

  • Temu pokrenuo Jovans
  • Datum prvog posta
T

traktorko1

Guest
evo mi imamo yto 804 i nevidim nista lose u njemu.radi poslove oranje,tanjuranje,prevažanja,sakupljanja i da ne nabrajm.neznam zasto su svi protiv yto-a
 
B

Bobo

Guest
Nitko nije protiv YTO-a, samo su ljudi skepticni, dok se ne nadje 1 000 hrabrih koji ce ga kupiti i upregnuti kako treba pod plug i tanjurace i sta ti ja znam... Da se vidi kakve ce komentare imati tih 1 000 musterija kakva ce biti iskustva sa servisom, nabavkom rezervnih djelova, te koliko su ti traktori uopce i pouzdani.

Novi su na nasem trzistu i sad je jos period navikavanja.

Ja bi prije uzeo YTA 904, nego nekog belarusa 90ks, pogotovo ak se radi o istim novcima.
 
D

dusantrbic

Guest
belarus definitivno imam 820 iprezadovoljan sam radim oko 30 ha plus stočarstvo traktor ima 1200 sati bez kvarova a vuče 3 brazzde 14 coli sjetvospremač 3m imam i8 prednji utovarivač i sve radi ok.
 

Najnoviji postovi

Na vrh