• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktor YTO X 904

  • Temu pokrenuo Jovans
  • Datum prvog posta

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Evo samo za Suljosa

Motor na mom 565 je:
DM 34/T
4 cilindra
3330 cm3
46.5 KW pri 2250 okretaja u minuti na zamajcu
.......
 
M

Mata imt 540

Guest
dobro ali svejedno 31 kw 42 konjske snage svakak.....
 
Z

zrine892

Guest
Re: YTO

rajtek...rus je bog i batina za njega...okani se toga ako mislis kupiti...ja bas nemam iskustva s tim traktorima...tako samo sam cuo pljuvanje po njemu....potpis ti je dobar...istina....;)
 
G

GROF

Guest
...MA MORAM SAMO REĆ; bobo legendo., kineski traktor uzmi samo ako ti trgovci dadu na probni rad., i to na par godin...jer čast kinezima., njihova roba ni se proslavila u svitu., nemadu niti jednog svog orginala. kinezi imadu samo kopije, kopije nekakovih., nazovimo ji orginali., često se pitam dali je riže njiova i onaj "borac"; BRUS LI...
...I NAJGORI IMT-e je bolji od novog kineza...

bog i čitamo se... grof
 
P

Picek

Guest
GROF kaže:
..
...I NAJGORI IMT-e je bolji od novog kineza...

bog i čitamo se... grof
:roll: :roll:
nisam još čuo za kineza kojem se mjenjač raspao pet metara nakon što je kao novi skinut s kamiona :roll:
 
B

Bobo

Guest
Picek kaže:
GROF kaže:
..
...I NAJGORI IMT-e je bolji od novog kineza...

bog i čitamo se... grof
:roll: :roll:
nisam još čuo za kineza kojem se mjenjač raspao pet metara nakon što je kao novi skinut s kamiona :roll:


Objasni...

Nije vrag da je ono sto ja mislim da je?!?


Inace, oko kineskih traktora dosta znam o cemu je rijec kod EuroWolf traktora, jer sam se za jednog i sam zanimao, pa kad sam ga uzivo vidio, odustao. I uz to sve, jedna trgovina u pozegi ih drzi, i kolega mi tam oradi, pa ne cujem bas rijeci hvale...
 
R

Rajtek

Guest
Re: YTO

Ma nedam ja svog ruju ni za 100 kineza. :D Frend mi kupuje traktor tu do 100 konja i sad je zapeo za tog YTO-a neki 95 konja, cijena mu je valjda 20000€. Ja ga nagovaram na Belarusa 952, al veli da zbog kredita uzima KINEZA, nema dovoljno veliku palču.

Pa reku da vidim kaj ljudi na forumu vele za njih..... :scratch :scratch :scratch
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Re: YTO

meni to izgleda ko stari fiat :(

Obrisan neispravan link.
 
P

Picek

Guest
Bobo kaže:
Objasni...

Nije vrag da je ono sto ja mislim da je?!?

.
već sam to negdje pisao, 5 novih IMT-a smo prošle godine isporučili Hrvatskim šumama..
zadnji kojeg smo skidali sa kamiona je odmah nakon skidanja s kamiona vožen na registraciju, na pola puta do tamo mu se mjenjač doslovce razletio..
a tih 5 komada je tijekom godine više ne radilo nego što je radilo..
non stop kvarovi, od osovina pa nadalje..
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Cekajte ljudi,jel to neko takmicenje izmedju kineza i IMT-a,tko ce se prije raspasti.


Bobo kaze da se kinez raspao prilikom istovara,ti kazes da se IMT raspao prilikom istovara.....tj.na putu do tehnickog... :scratch
 
G

GROF

Guest
Dragi moji traktoristi!!! ja i dalje ostajem kod svog mišljenja., svaki ima pravo na svoje mišljenje...

A što se tiče IMT-ea., tvornica radi preko 50 godina., srbi su dobro kopriali engleze., a mislim da su isto englezi dobro kopirali amere., mislim po pitanju; CORMIKA, MASSE FERGUSONA,... I samo da moju tezu okrunim..., kako sam i rekal, kopija je kopija., a orginal je orginal..., a Cina i Cinezi., jedan vridan, nadasve vridan narod., ali fali jim još godin da nešto odrade orginalno i profesijonalno..., jako "smrdidu"...!!!

Takodjer je istina da kvaliteta srbijanskog IMT-ea nije onako dobra kakova je bila., ima puno razno raznih nekvalitetnih dijelova ugradjeno u finalni - traktor., ali traktor ima garanciju, rezervni dijelovi su jako, jako jeftini., i svi šarafadu po fergi kad stane. Ali kad su Wolfovi i YTO-i u pitanju., onda ima 100 problema., od priključnog orudja, matica koje su ili colovane ili u krajnjem smislu "smišne", do struje., električni kablovi od struje su doslovce truli, traktori nemadu nule., problem sa utičnicama za prikolicu /rasvjeta priključnog orudja/., problemi kipanja - povrat ulja u traktor, u sistem hidraulike. Kada su mi moji poznanici pripovidali., ja sam najprije mislil da me zezadu zbog mog traktora "tome"., popili par pijač, i onda sam stvarno vidil da nis ja na tapeti i da se spika ne odnosi name ., već stvarno na "kineze".-

narode bog do skorog čitanja! zakon ste! grof
 
G

GROF

Guest
Re: YTO

...MA RUŽAN JE., A I NEISPITAN., po preporuci puno, puno ljudi svi su rekli NE..., a i porjeklo je ??? da ne kažem jadno...
bog grof
 
M

Mata imt 540

Guest
po mojem mišljenju stvari su ovakve možda se varam...(primam primjedbe)...kod kineza je da oni sve kaj delaju, rade na količinu....a loša kvaliteta....oni za jedan pošteni dio neprave dva.....slabiji materijal i to normalno puca...
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,628
nemora biti...isti je slucaj bio sa korejancima,daj se probajte sjetiti koliko su svi pljuvali po hyundaiu...pa se auto pokazo dugotrajniji i kvalitetniji nego bilo koji europljanin iste klase...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Slažem se u potpunosti!
Prvo probaj pa onda tek nešto kaži!
 

Najnoviji postovi

Na vrh