• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktor YTO X 904

  • Temu pokrenuo Jovans
  • Datum prvog posta
J

Jovans

Guest
Kineski YTO –X1204

Koja su misljenja ?
120 kS, 6 klipa
Hoce moja firma da kupi tri komada. Najvise da bi sluzili za setvu gde bi se agregatirali sa sejalicama Gaspardo od 8 reda, za oranje sa Vogel Noot (3 brazde, nije obrtac) I za transport sa po dve prikolice od ukupno 20.000 kg.
Da li bi MTZ 82 mogao da radi sa ovim sejalicama I kolika je podizna moc MTZ 82 ?
:scratch :scratch :scratch :scratch :scratch
 
Z

zrine892

Guest
Re: Kineski YTO –X1204

bez problema bi mogao mtz raditi.....
 
P

Picek

Guest
Re: Kineski YTO –X1204

Agrovojvodina prodaje i "malo" bolje traktore od tih kineza :mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
LJUDI ŠTO MISLITE O OVOM TRAKTORU?
Planiram uzeti takav traktor, a nisam ga još nigdje vidio u radu pa neznam kakva mu je hidroulika.
Bio sam na Viro Expo sajmu i tamo ga vidio i dobro sam ga pregledao sa svih strana
Kabina je zatvorena i nije tako loša. Rezervar mu je iza kao na Europardu, ali je bolje uvučen u nutra tako da se super vidi iza ;) ;) ;)
Neznam ni sam što da radim.
http://www.panex-agm.com

Mišljenja molim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :!: :D :D
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Ovo je Made in China, radije si kupi Belarusa 820.2 ili više.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma znam da je , ali je perkinsova licenca motora, a kola su fiatova
Dosta je jeftiniji naspram belarusa 952, a ovo je isto 90 ks.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,418
Rusa nećeš polomiti nikada, a ovaj bi se mogao i sam...
Nije još dokazano da su dobri, to je novo kod nas, a znaš kakve stvari dolaze iz kine...jeftine i za jednokratnu upotrebu. Kako hoćeš, no ja recimo ne bih išao naslijepo istraživati kvalitetu sa 20 000 Eura...
 
B

Bobo

Guest
Ne znam nista o ovom traktoru, no znam da je belarus bolja kupovina nego on definitivno...

19 000€ nisu mali novci, a mogao bi se gadno iznenaditi kad se nesto nedaj boze pokvari, a dijelova nigdje.

Istina, vratit ce ti se skoro pola traktora, kroz povrat PDV-a i kapitalnih ulaganja, ali opet, mislimdatreba vise puta razmisliti prije kupovinekineskog traktora. Trgovcu niti jednom ne vjeruj, jer je njima cilj prodati i price "prodali smo ih 50 i niti jedan nema problema" su price za malu djecu i ne nasjedaj na njih...

Potrazi nekoga tko je kupio takav traktor, i pricaj s njim o njemu, i nek ti on kaze svoje dojmove.

Slazem se sa zjockoo-m u potpunosti i kazem ti da pogledas belarus traktore jer s njima ne mozes pogrijesiti.


neka te licenca perkinsa ne zavarava, jer su na kraju krajeva i Rakovica motori licenca perkinsa, pa preko 10 000 sati tesko okrenu... Bitan je materijal od kojeg se proizvode i finoca obrade.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma neznam ni sam kaj da radim.
Najradije bi ja sebi uzeo IMT 577 DV za nekih 190 000 kn



Izgleda da če na kraju pasti polugeneralka na moj IMT 565 i to je to.
Tu je još i novi SAME Explorer 95 Classic (2006 g.) :mrgreen: :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Nisi se proslavio ni sa idejom o IMT-u 577...

Ne znam jesu li poceli praviti ove sto imaju 3. generaciju prednjeg pogona (prednji diferencijal kao na 5106 i 5136 traktorima) jer su na prve dvije generacije pucale poluosovine...

Pazi sto kupujes, jer od 577DV ima boljih traktora. Ako ides na model bez prednjeg pogona, tu nemas sto pogrijesiti, jer su to super traktori, no bolovali su na prednji pogon dosta.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Bobo u potpunosti si u pravu. Belarus je dobar i poznat traktor, vidio sam ga u radu, nema što.
Budem ja pričekao sa tim kinezom.

Mislili smo ja i ujak kad smo vec prije 2 godine uzeli novi SAME 95 ks da uzmemo neki odprilike iste te jačine samo da bude puno jeftiniji, tako da je to bila jeedna od solucija.

A možda i na kraju uzmem i 577 DV ako se skupi više novaca
Zna se IMT je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Vidjet ću još što će biti preko ljeta sa mojim 565, ako izdrži sjetvu kukuruza, a trebao bi jer nije baš tako loš nećemo ništa kupovati več njega malo srediti.


SAME je tu za sve teže poslove.

Znam za 577 da ima loš prednji pogon, ali nikako mi ne treba traktor bez prednjeg pogona jer se na svom 565 dosta napatim što nema prednji pogon.

Hvala svima na mišljenjima!!!!!!!!!!!!
 
R

Rajtek

Guest
YTO

YTO traktori.
Koja su vaša iskustva s njima :?: :?: :?:
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ma uredi ti IMT,evo ti cijene motora Obrisan neispravan link.


A bas me znima koji je u tom traktoru motor?

Evo ,ovdje su svi.

Obrisan neispravan link.


Desno gdje pise IMR MOTORI zadnje slovo u oznaci govori namjenu,I je industriski,T traktorski i V za vozila,(ti se vrte malo brze),zanimame koji ide u tvoj 565

Sto se tice kineskih traktora,za sada su jos bezoopasni,ali mogu uraditi na kvaliteti,imaju resurse za to i to ce uskoro biti,slicno kao Japan i J.Koreja,problem su uvoznici,te traktore kupuju za simbolicnu lovu,a prodaju za nekih 20-30%povoljnije od zapadnih traktora.
 
R

ROKI

Guest
U IMT-565 i 569 se ugrađuje DM34, motor sa direktnim ubrizgavanjem goriva. Inače ti motori su vrlo živahni i rado se vrte (otvoreni su u traktoru na 2250 okretaja).
 
M

Mata imt 540

Guest
hehe cak sam ja nasao koji je u mojem imt-u m33 t samo mi je čudno jer meni pise u knjizici vozila da je zapremnina 3.3 pa sad neznam .....
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: YTO

Ja sam mislil kupiti X 904, ali me dečki s foruma odbrkavaju od toga.
Ne treba se igrati s 19 000 eura!!!!!!!
 
Na vrh