• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem TRAKTORI prodaja ebay

R

Ratarko

Guest
Da šoferi su skupi kad ih pitaš da ti nešto dovezu. Moj buraz koji radi i živi u Å vici želi dolifrati neke polovne vešmašine ( radi u takvoj firmi trenutno ) pa mu se ne isplati iako ih je dobio đabe prijevoz je preskup.
 
J

Jadranko

Guest
evo dobar masseya a jeftin
MF 4255 Allrad
• Standort: 37290 Meissner
• KW: 71
• Betriebsstunden / Zählerstand: 890 Original
• Baujahr: Februar 2001

Obrisan neispravan link.
 
J

Jadranko

Guest
i jos neki agr-kid opet neki japanac a isti deutz
Agrokid 230 Allrad
Obrisan neispravan link.
 
J

Jadranko

Guest
i jos jedan ajd reko da malo nabacam traktora u ovu rubriku

Obrisan neispravan link.
 
B

branko

Guest
evo dobar masseya a jeftin
MF 4255 Allrad

ne znam bas da malo traze za njega, jer koliko vidim to je ista firma koja prodaje i onaj mf 390 sa "396" radnih sati a sad su za njega stavili direktnu cijenu od 29 000 €.
Obrisan neispravan link.
 
J

Jadranko

Guest
Traktor Lamborghini Champion 150



Obrisan neispravan link.
 
J

Jadranko

Guest
Deutz Agrikid
bas je cool traktor nema sta
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Jadranko kaže:
Traktor Lamborghini Champion 150



Obrisan neispravan link.

Ovaj bi mogao biti dobar ako ima 18/9 PowerShift mjenjač ( ne piše nigdje ) odnosno 27 brzina jer oni broje i puzajuči hod .

Zašto si baš njega izabrao i stavio na forum , jel ti se čini jeftin ili nešto drugo ?
 
R

Ratarko

Guest
Jadranko kaže:
pa da cini mi se jeftin a jako mlad traktor

To da , svi drugi te klase su skuplji ako su to godište .
Volio bih samo da je malo više podataka napisano o traktoru , posebno me mjenjač zanima za ovo drugo sam siguran da je bez greške .
 
J

Jadranko

Guest
suljos kaže:
Da li heder dolazi sa kombajnom?

da ima i taj heder
i prikolicu za njega.
a kabine nema,nemam pojma zasto..
pozz
 

Najnoviji postovi

Na vrh