• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem TRAKTORI prodaja ebay

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ovaj od 93 ks je YTO,i koliko se priča,to jedan od kvalitetnijih kineza... Već ih dosta ima po našim poljima,upravo zbog njihove cijene..Čak se i meni sviđa,ali recimo za rad sa utovarivačem na nekoj farmi,za vrtit miksericu,izuzimanje silaže i slične lakše poslove.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
pa šte če deutzu onoliki prednji točkovi?

A jel ono sivo ITO?
 
G

GROF

Guest
Jadranko kaže:
Deutz Fahr Agrolux 60 NOVI u Njemackoj za EUR 21.990,00 Skupooooooo brateeee :lol:

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.


dobar, dobar, ko dobar dan!!!

ovaj vridi 5 vinkovića., kupiš ga, i 50 godin si miran sa strojem!

...e, JADRANKO! ovaj izbor ti je dobar!
 
J

Jadranko

Guest
Trakor John Deere X3300 - 4x4

Jahrgang: 06/1995
55 kw/ 75PS
30km/h 7100 RH

12000 eura dali je to puno za ovaj traktor ??
nalazi se u svicarskoj
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.


Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Nekako me na hurlimanna podsjeca taj "JD" ... Kabinu nikad takvu na JD nisam vidio, kao ni nosac prednjih utega, dok na SDF traktorima jesam ;) Jos da imas sliku unutrasnjosti...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
BOBO drži se ti IMT-a samo :D
u ovome ti je renault imao prste,,kabina skoro pa ista kao na mome Classu maska slična ,nosač utega sličan classovome..
nikako ne sliči SDF-u ;)
 
B

Bobo

Guest
jaoo, gle zbilja... Renault.

Eto, uglavnom znam da mi je odnekale poznata kabina i nosac utega, a prije ce se pakao zalediti, negko ce JD bojati sasiju u sivu boju ;)

To je neka suradnja, a ako se ne varam da Renault (Claas) imaju JD motore, tak da ono...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
tako jje Claas ima JD-motore.... tak da i ovaj ima JD motor,samo neznam kaj je s getribom ako ide 30km/h :scratch
 
J

Jadranko

Guest
Bobo kaže:
Nekako me na hurlimanna podsjeca taj "JD" ... Kabinu nikad takvu na JD nisam vidio, kao ni nosac prednjih utega, dok na SDF traktorima jesam ;) Jos da imas sliku unutrasnjosti...
sliku unutrasnjosti imas ako kliknes na ovaj link sto sam stavio.
tamo jos pise da je 5 ta brzina zablombirana jer valjda placas vise poreza ako ide brze a covjek je hobi seljak i nije
mu bitna brzina tako da je 30 km na sat umjesto 40
ali kako on pise moze ici 40 nije problem.
to su vam glupi svicarci neznam zasto blombiraju mjenjac da bi manje platili porez. :scratch
to mogu samo oni i niko vise
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
negdje sam pročitao da se plača manji porez na traktor koji idu ispod 30km,/h
kabina je ista ko na mome clasu samo kaj ima urice ko claas ares ;)
 
J

Jadranko

Guest
I na kraju mi nitko ne odgovori dali je ovaj Johny,Claas,Renault vrijedan tih novaca??dali je to pretjerana cijena ili sta??
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
pa cijena je dosta velika i još dok ga dopeljaš kod nas i gume su mu slabe puno je to novaca za takav traktor. za te novce možeš kupit dosta dobar trakotr kod nas s boljim gumama i čak možda boljem stanju. gume su velika stavka na traktoru inače
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
to ti je JD motor tak da nečeš pogriješiti ako ga kupiš :!:
gume su prve čeloston al 2 brazde 4 cola neče ni primjetit :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh