• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prodajem TRAKTORI prodaja ebay

G

GROF

Guest
Jadranko kaže:
I na kraju mi nitko ne odgovori dali je ovaj Johny,Claas,Renault vrijedan tih novaca??dali je to pretjerana cijena ili sta??


...EVO JA ĆU TI ODGOVORIT!

cijena ovoga stroja nije prevelika., više je negoli realna., moramo svakako uzeti u obzir odkud taj traktor - stroj dolazi., jednom reči rečeno., prvi dojam, ako ne gledamo gume, traktor izgleda ko nov!
...a davanja državi., pa neki 35 % sve.-
 
J

Jadranko

Guest
Vrijedi li ovaj traktor 11200 eura ???
kao super stanje servisi redovni

1988 godiste
65 konja
4025 radni sati

1 Doppelwirkendes und 1 Einfachwirkendes
Hydraulik
Schnellfanghaken (Schnellkupplung, Kat. 2)
Getriebe
5 Gang Wendegetriebe mit 3 Gruppen (15/15)
Prednje
12.4 R24 (ca. 50%)
zadnje
16.9 R30 NOVE
i368147_trak.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
Čuj, teško je reći. No malo mi je 4000 sati za 21 godinu.
To ti je 3 cilindra turbo motor, a šasija ide do 95ks. Mislim da je malo slab.
Inače je Explorer provjerena i dokazana stvar i puno ih ima i jednostavni su.
 
J

Jadranko

Guest
ZJ kaže:
Čuj, teško je reći. No malo mi je 4000 sati za 21 godinu.
To ti je 3 cilindra turbo motor, a šasija ide do 95ks. Mislim da je malo slab.
Inače je Explorer provjerena i dokazana stvar i puno ih ima i jednostavni su.

a cuj posto je traktor iz svicarske jako je vjerojatno da se nije bas bas puno radilo sa njim.
jer koliko poznajem svicarce nemaju oni toliko puno posla sa njim kao npr .. njemci koji
ima puno vise zemlje.
pa zbog toga racunam da sati stimaju.
a cijena..... e sad neznam cini mi se realisticna,,

i368182_explo.jpg

i368181_expl.jpg

i368180_exp.jpg
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
A koliko još košta prijevoz, carina i PDV? Mislim da kod nas imaš za slične novce.

(Ja sam za svog Argona, 2002. s malo više od 1000h tražil 20k€, pa su me svi blijedo gledali)
 
J

Jadranko

Guest
ZJ kaže:
A koliko još košta prijevoz, carina i PDV? Mislim da kod nas imaš za slične novce.

(Ja sam za svog Argona, 2002. s malo više od 1000h tražil 20k€, pa su me svi blijedo gledali)

u jeee pa onda je ovo preskupo.
ma cini mi se da ovdje u CH nemam sta ni gledati da je je to pretjerano skuuupo ...
mozda francuska ili njemacka ali CH nema sanse..

a i to sto kazes mozda je u HR cak i povoljnije tko zna..
a sad cu za uskrs dole na odmor pa cu malo do jurvala da vidim ovu sonaliku mozda za kes dadne malo jeftinije nego inace.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Traktor vrijedi te novce ako si ga sam uvoziš i imaš svoj prijevoz. Inače je prevelika cijena.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,646
toma84 kaže:
Traktor vrijedi te novce ako si ga sam uvoziš i imaš svoj prijevoz. Kod nas se svašta prodaje za te novce
Ovo ti je poanta, jer je to daleko, pa bi prijevoz mogel značajno dići cijenu. Nemoj zaboravit da se prilikom carinjenja cijena prijevoza dodaje fakturi plaćenoj za traktor. Zato, ako će ti netko voziti traktor, nek na računu prodavatelj napiše da je to cijena s prijevozom fco HR granica ili tvoje mjesto boravka, da ne platiš PDV i na prijevoz.
Osim toga, trebal bi dobiti i EUR1 certifikat, da se zna da je traktor porijeklom iz EU, da ne moraš platiti carinu. Prije toga se raspitaj i za homologaciju, te pogledaj jesu si sva stakla, farovi i žmigavci originalni.
Bez obzira na ono kaj sam ti prije napisal, traktor izgleda lijepo, no probaj još malo smanjiti cijenu.
Gdje se nalazi u CH?
 
I

ihorzic

Guest
ja ga ne bi kupio jer dok ga dovezeš ide sigurno 1000 € gore

a ti kod nas kupiš dobar traktor do 8000 € i ovu razliku dodaj na njega gume , šminka , ako treba nešzo oko motora i Voziš stroj koji je izmjenjeno kod tebe sve
 
E

elatio

Guest
Ebay

Znao sam da se svašta danas kupuje putem ebaya, ali da se kupuju i poljoprivredni strojevi...

Ekipa svaka čast, još da je i državu naučiti da tehnologija nije tako loša, da postoji nešto osim papira i brokracije ...

:supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh