• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Odmah s njima u blato i u brazdi su bile i u sumi nek sluze kune!!
Mika u Sv. Nedjelji uzeo u Pneumatiku ove su bile s najvise platana i cijena ko i druge s 8 platana!!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Super :) Mene je onaj u naselju štel oženit 480 kn za izmjenu, na kraju odem kod drugog i rešim za 200 i 50 za pijaču, sam sam pomogao kotače skinuti i vratiti :D:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
28" bilo bi bolje da su vece al onda bi jos skuplje bile gume nikak ne valja:D::D:
 

vikicab4

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
277
ja sam ove godine naručio gumu kod lokalnog vulkanizera sa zračnicom 14.9-24 iz Pneumatika također Cultor i plato sa montažom 2700kn za kombajn.Stavio bi prednje gume šire na traktoru pošto su sada mislim 9.5-24 koje je vaše mišljenje
 

hellboy152

Član
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
303
Pozdrav ekipa.
Došlo je vrijeme za promjenu prednjih guma na Fiatu, trenutno su gore Alliance 14,9-24 14PR pa bih uzeo istu dimenziju. Zbog prednjeg utovarivača bi trebalo da su barem 12PR pa me zanima gdje tražiti?
Vidim da se najviše spominje dom Križevci i vulkal ali naišao sam na stranicu guma.hr pa me zanima jel ima netko iskustva sa naručivanjem iz vana (budući da im je sjedište u Mađarskoj). Budući da smo oboje u EU, mislim da ne bi trebalo biti dodatnih troškova?
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Neznam dečki ja sam ove godine kupil na uni nove zadnje gume trayalke i za sad sam prezadovoljan s njim , da ih danas nisam imal u šumi ostal bi usred livade s drvima , jest da je ravnica , al na dvije prikolice , na svaki po 5 kubika sirove i nešto suhe borovine (trupci za građu ) , livada ko livada dosta je mekana bila , al gume su se odlično ponašale .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja imam loše iskustvo u blatu sa njima stare Barumke izlizane su po blatu išle bolje .
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Velim evo da sam imal stare gume teško da bi izašel van iz livade , dost je bilo mekano , terata na dvije 5 tonke prikolice po 5 kubika trupci pol sirovih pol suhi traktoru je bila puna kapa , kopal je se do šodranog puta jedno kilometar duljine , guma je je lepo čistila , tak da nemrem ništ loše reči za sad , nisam ih još sprobal u baš nekom velikom blatu , nije bilo prilike , imam još sutra za izvest toliko kolko i danas pa ak bude prilike bude i video.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Videl sem kod tebe Botovo prelaz preko pruge kak je mali Ursus vukel dvije prikolice dužine 5 i 4 metra sa dva reda cepki . Čovjek je čekal da prođe vlak i nastavil dalje znam da se zove Robert živi u Drnju i Slavonac je . Kod mene bi to bil teret za 120ks dv-a
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Je ko nas je to malo drugačije , iskreno nisam ni ja sam mislil da budem izašel iz livade , al reko da probamo bil je i šogor s s večim traktorom , pa ako bi i de zapel bi me povukel , al na moje iznenađenje zišel sam van bez večih problema , a na asvalt dok dojdem tu nema problema vučem kam oču , stvarno nebi znal koji je taj robert možda da znaš prezime onda ako bi se sjetil , moreš i mene sutra videti i ja pem pored botovečke stanice tj, prek dravskog mosta jer drva (trupce )vozim iz repaške šumarije.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
V jutro oko 6 startam da do 7 dojdem imam oko 30 km do tam više manje , a vračal se budem tam oko 13 - 14 h ako vidiš unija s dvije prikolice to sam ja hehe
 

Najnoviji postovi

Na vrh