• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Pridružen(a)
15 Srp 2010
Poruka
4,049
Česki cultor rd01
21323

21325

Dvije ili tri godine stare. U upotrebi svaki dan od 3. do 6. mjeseca. Vecinom teski strojevi i dosta transporta. Odlicne gume.

mali

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Velj 2015
Poruka
2,558
Trajal ili seha isti bog imam obadvih slabe u blatu pucaju.
Cultor za nijansu bolji
Koristi ih ljeti u košnji i ostalom pa se onda javi sunca vidile nisu.

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Pridružen(a)
15 Srp 2010
Poruka
4,049
2000+ kg strojevi i 4300-400 kg traktor je dovoljan test. Samo s njima sam oprskao preko 400ha.

miksan

Novi član
Pridružen(a)
27 Ožu 2019
Poruka
7
Tvrde, platicne sto kaze mali ispucaju za cas.Kao da su kineske.

Ovde ih svi izbegavaju to ti kazem kao krusevljanin.

mali

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Velj 2015
Poruka
2,558
Slikat ću ja te famozne gume uglavnom za tu cijenu loše.
Traktor mi na terenu 20km pa nemogu do njega jučer sam ih gledao kako pucaju i reckaju se koma.

4340

Član
Pridružen(a)
2 Ožu 2018
Poruka
144
Ja imam na zetoru nazad coltur rd 01 420/85 r 30 i gume su u redu. U blatu su fenomenalne napravile kojih 500 rh još se vide oznake na ripnama, a imaju dosta vožnje po asfaltu. Napred imam 280 / 85 r 24 mitas rd 01 nijansu su bolje od coltura po kvaliteti, one imaju oko 800 rh i mogu reći da se nisu puno potrošile još se na unutarnjim ripnama vide oznake. Pumpam ih na 2 bara i za sada sam prezadovoljan naspram originalnih dijagonalnih to je drugi traktor.

bane1978

Član
Pridružen(a)
7 Velj 2012
Poruka
788
Šta bi na kraju preporučili koju marku guma da uzmem u dimenziji 6.00 16 Za goldoni transporter,znači pogonske, a da izdrže i pod teretom,pošto su ove trenutno "slik",pa bi trebalo nove?

4340

Član
Pridružen(a)
2 Ožu 2018
Poruka
144
Ova crta između ripne je oštečenje od nečeg vanjskog tipa lim, štor od drva itd. Tih crta imam i na mojim gumama, a ovo kod ripne to neznam nisam primjetil da imam.

mali

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Velj 2015
Poruka
2,558
Šumu nisu vidile izvozio sam stajnjak po kamenom putu jedino ako nije od toga.
Prve mitas pucaju a dve godine i traktor uvjek garažiran da je na suncu tek.
To na starom mitasu 5 godina starom nema opala je kvaliteta.IMG_20190815_121412.jpg

mane

Aktivni član
Pridružen(a)
5 Svi 2011
Poruka
2,627
Ovo su većinom mehanička oštećenja na gumi.
To šta guma na mjestima malo spuca nakon nekog vremena nije razlog za loše komentare o njoj.

mali

Aktivni član
Pridružen(a)
17 Velj 2015
Poruka
2,558
Šta je tebi mehanička oštećenja od čega košnje?
Spuca za 300 radnih sati u dve godine to jetebi dobra guma za 600 kn komad.
Kupio sam taurus po manjoj cijeni al takvih nebuloza nema na njima.
Delaju po 300 sati nema da su gdje ogrebane.
Ja sam mislio da je trajal na prvima loš koji puca kao mitas na 800 sati.
Koji je u košnji stalno i nema takvog reza.
Ovo jesano dokaz lošekvalitete stavio sam ljudima da vide i da ne kupuju i ne bacaju novce na tako loše gume

Na vrh