• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

vlastel

Aktivni član
Tu od
30 Sij 2019
Poruka
512
????????????????????????????????'
Ne kužim.

Nemoj se zavaravati s prednjim pogonom.
Ako te potjera bez prednjeg pogona, ide ravno, a ako te potjera s isključenim prednjim pogonom, okrenulo te bude oko njega.
Radije kuku postavi nisko i nek rudo "gleda" prema dolje.
Misliš uključenim prvim pogonom?
Iskustveno, sa uključenim prvim pogonom nisam još imal situacija da me potera po asfaltu. Blato je druga stvar.
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ako je razlika u potrosenosti samo 30% to ne bi smio biti neki problem....
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
svi koji misle da ih ne može potjerat po suhom asfaltu,očito nemate dovoljno "staža" a ni iskustva... i kao što reče kolega ZJ, nema zajebancije sa pogonom.. ili ga uključiš ili ne
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
421
Pozdrav,

Ima problem da mi prednje gume "skaču" po cesti kad se vozim. Ne uvijek ali se to događa zadnje vrijeme često i to uvijek na višim brzinama (30km/h pa na više)
Gume su radijalne (dimenzije 480/70 R24) i potrošene su jedno 60-70%, ali nemaju nikakvih vizualnih oštećenja, ništa.
To mi se još nije događalo, da li netko zna do čega bi to bilo?
Vjerojatno se nove gume moraju kupit?
 

bozic.hrvoje

Aktivni član
Tu od
1 Lis 2013
Poruka
301
koje gume preporucate u dimenziji 13.6 r24.. Seha, Petlas, Bkt, Cultor, Taurus.gume su poredani po cijeni od najnize, razlika izmedju najjeftinije i najskuplje je 300kn
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,907
Petlas, Dot 0408 montirane prije devet godina, radile oko 250 sati godišnje. Same od sebe ispucale. IMG_20210818_194712.jpg IMG_20210818_194709.jpg
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,907
Na drugoj slici preko platna, ta je lijeva, ima mislim pet takvih pukotina,a desna tri, koje su manje. Dimenzija je 12,4-28 IMT 549
 

Najnoviji postovi

Na vrh