• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
taurusa nema...a mitasa mi se neda kupovat, jer i vi velite i kod mene neki da mitas nije baš nešto...a šta je sa bkt gumom? jesu dobre ili? radialne
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,340
Ima prijatelj BKT. Kaže da je ok za pare koje je dao, a kolko je dao neznam.
 
B

Bobo

Guest
Prošle godine sam uzeo dvije nove mitasice 18.4 R 38 i pre zadovolja sam :D

Besplatna montaža+10% popust za gotovinu negdje oko 12000 kuna i to http://www.dom-krizevci.hr/naslovna/


Ne smijem javno ni napisati koliko sam platio dvije 18.4-38 petlas 10 platana za Brenu... DEBELO ispod gore navedenih 12 000Kn... Godina proizvodnje 2012, da ne bi bilo zabune.

A ako cemo iskreno, kod mene ce te gume prije istrunuti nego se potrositi, jer traktor nece raditi nesto puno... Netko tko puno radi i pogotovo tko se puno vozika po asfaltu, RADIJALNE gume obavezna investicija jos ako se ima novaca pa kupiti kvalitetnije gume, pun pogodak...
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,340
Ako treba kombinacija transport, pobrada zemljišta, ali nravno ako toga ima puno,
onda definitivno Pirelli guma.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Ne smijem javno ni napisati koliko sam platio dvije 18.4-38 petlas 10 platana za Brenu... DEBELO ispod gore navedenih 12 000Kn... Godina proizvodnje 2012, da ne bi bilo zabune.

A ako cemo iskreno, kod mene ce te gume prije istrunuti nego se potrositi, jer traktor nece raditi nesto puno... Netko tko puno radi i pogotovo tko se puno vozika po asfaltu, RADIJALNE gume obavezna investicija jos ako se ima novaca pa kupiti kvalitetnije gume, pun pogodak...

ja za štoreta uzel napred nove petlasice, bile su DUPLO jeftinije od sljedećih najeftijih - nekih kineskih...
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
kupljene Mitas gume u Dom-u...dok sam ju vidio svidjela mi se i po kvaliteti na oko i po cijeni..kolko meni treba guma odlična...namontirane več...
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
DSC01598.jpg

DSC01595.jpg

DSC01594.jpg

DSC01593.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Auuuuu,al ce sad case orat :D
su radialne? cijena?

Kakva je razlika u odnosu na michelin?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Čista radijalna guma....nema kaj, lijepo mu stoji. Samo kaj nisi uzel bar 480 ili 520, ovo mi je baš preusko za takav veliki traktor.
Čije su marke prednje gume i koje dimenzije?
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
dino

radialne , 12 500 kn / 2 kom....ma kaj ja znam kakva je razlika..u cijeni sigurno..:shock:

Šanana

nisam uzel šire jer je ovo lepo po ps-u...kak mora biti.:eek:
prednje su Barum 16.9 R24:roll:

marko 93

o da mora se lovit kak se spada...:p
 
B

Bobo

Guest
Bobo daj ti reci gdje si uzimao gume!

Kupio sam gume u Pozegi... Vozio u auto prikolici u Bj i tamo su namontirane na traktor.

Matija, dobre gume, dobra i cjena... Nek te dugo sluze.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Ove Mitasice stavljaju sad i na nove Deutzove, oni ipak ne bi stavili makar šta na svoje traktore, tako da je i to jedan dokaz kvalitete.
 
D

DF-germany

Guest
kakva su iskustva sa SEHA gumom, ja moram mjenjati 18-38 a mislio staviti 520/70 r 38 koje odgovaraju, ali ne znam da li su inače skuplje u tim mjerama
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Zanima me jedna stvar.
Dal bi se na felge na kojima su trenutno redovne
gume dale stavit navedene šire gume:

380/70/28 - 420/70/28
300/70/20 - 380/70/20


Znači dal bi šira guma išla na felgu koja je trenutno gore...
 

Najnoviji postovi

Na vrh